Domů Reality Realitní kancelář vám ušetří nejednu starost

Realitní kancelář vám ušetří nejednu starost

123
0

Už vás nebaví bydlet v podnájmu? Nebo se naopak chcete zbavit svého starého bytu a přestěhovat se do většího? Realitní kancelář se stane vaším dobrým rádcem i partnerem.

Sjedná vám výhodnou hypotéku

Realitní kancelář Uničov se o vás postará od A až do Z. Nabízí komplexní služby týkající se prodeje i nákupu nemovitosti. Zároveň vám realitní makléř pomůže sjednat výhodnou hypotéku. Díky tomu se nemusíte bát, že byste na její splácení nestačili. Je dobré mít ale na paměti, že bankovní instituce poskytují hypotéku pouze lidem, kteří mají garantovaný stálý a dlouhodobý příjem a jsou bezúhonní.

Zastupuje pronajímatele i nájemce

Kromě toho vám realitní kancelář Uničov může pomoci vybrat tu nejvhodnější nemovitost nebo pozemek v případě, že si s výběrem nevíte rady. Současně se také specializuje na pronájem nemovitostí, zastoupí pronajímatele i nájemce.

Chcete svou nemovitost prodat?

Svěřte se do rukou profesionálního makléře, který má na trhu s nemovitostmi mnohaleté zkušenosti. Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a přesně podle jeho potřeb.

Nejprve je důležité sjednat si nezávaznou osobní schůzku, při níž realitnímu makléři sdělíte všechna svá přání a požadavky. Realitní makléř vám zároveň nastíní, co všechno jeho služby zahrnují a jak vám může být nápomocný.

Jedním z prvních a nejdůležitějších kroků je odhad tržní ceny nemovitosti, tedy vypracování relevantního posudku, samozřejmě ke spokojenosti prodávajícího.

Realitní makléř vybere ty nejvhodnější zájemce

V další fázi následuje podpis smlouvy a příprava nemovitosti na prodej. Prezentace nemovitosti určené k prodeji je velmi důležitá. Realitní makléř pořídí fotografie a videa a také sjedná prohlídky s předem vybranými klienty. Zároveň nemovitost propaguje na inzertních portálech, vlastních webových stránkách a vytváří individuální marketingový plán.

Realitní makléř vám rovněž pomůže s vytvořením rezervační smlouvy, případně také s vyhotovením energetického štítku, kterým se hodnotí energetická úspornost nemovitosti. Realitní kancelář Uničov za vás také vyhotoví potřebné smlouvy a vezme si na starost přepis vlastníka v katastru nemovitostí.

Pořizujete si nový byt či dům?

Vše opět začíná prohlídkou nemovitosti, její rezervací a následně také stanovením toho, jak bude nemovitost financována. Realitní makléř vám dokáže pomoci i s výběrem vhodné varianty financování, na základě toho ušetříte až desítky tisíc korun.

Pronajímáte nemovitost?

Sjednejte si schůzku s realitním makléřem a společně zvolte tu správnou marketingovou strategii, kde a jakým způsobem bude realitní makléř nemovitost k pronájmu nabízet. Zároveň vám pomůže připravit nemovitost tak, aby si získala co nejvíce zájemců. Vytvoří propagační fotografie a videa a zajistí inzerci na příslušných portálech a sociálních sítích. V neposlední řadě vám poskytne právní servis čítající přípravu nájemní a podnájemní smlouvy a také případné dodatky všech smluv.

Minimalizuje rizika

Dalším krokem je vybrat toho správného nájemce a to nejlépe tak, aby byly spokojené obě strany. Tak lze minimalizovat rizika spojená s povinnostmi nájemce, které vyplývají z nájemní smlouvy. Tento krok také zahrnuje prověření nájemce v rámci registru dlužníků, insolvence nebo exekucí.

Ať už chcete nemovitost prodat, koupit nebo projímat, je důležité věnovat dostatečnou pozornost přípravě nemovitosti. Ta zahrnuje:

  • úklid domu a naaranžování dekorací
  • profesionální nafocení interiéru i exteriéru, případně pořízení videa
  • příprava prezentace nemovitosti

Udělejte svou nemovitost ještě atraktivnější

Součástí prezentace nemovitosti může být i takzvaný 3D scan neboli virtuální prohlídka online, která představuje zcela nevšední zážitek z prezentace. 3D technologie umožňuje zobrazit model celého naskenovaného prostoru, díky němuž máte tři sta šedesáti stupňový rozhled po interiéru.

Prodáváte-li nemovitost, jistě oceníte i 3D vizualizaci půdorysu domu, který nabídne potenciálním zájemcům pohled shora, z různých stran nebo z boků. Tak klient zjistí, jak je dům nebo byt průchodný, jak se v něm lze orientovat a zároveň 3D vizualizace klientovi poskytne úplně novou a neotřelou formu seznámení s prostorem.

Nechte si poradit od realitního makléře z realitní kanceláře Uničov, který vytvoří strategii nákupu či prodeje nemovitosti podle individuálního plánu šitého přímo vám na míru. Nemusíte se vůbec ničeho obávat, díky zkušenému realitnímu makléři vás nic nepřekvapí a nemusíte mít strach ani z jednání s bankovními institucemi. Realitní makléř vás plnohodnotně zastoupí.

Kontaktujte realitní kancelář Uničov prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a udělejte rozhodující krok ke splnění svého snu.

Předchozí článek3 typy matrací, po kterých se na trhu vždycky jenom zapráší
Další článekNovinky z italského světa designu pohovek Natuzzi Editions