Domů Reality Nabídka luxusního bydlení v Praze více než 30krát jinak

Nabídka luxusního bydlení v Praze více než 30krát jinak

7107
0

Jste přesvědčeni, že jedině bydlení v luxusu vás plně uspokojí a poohlížíte se po novém bydlení, kde se usadíte s celou rodinou? Chcete bydlet v Praze, protože víte, že zde snadněji získáte lépe placené zaměstnání a děti dostanou šanci chodit do kvalitnějších škol? Určitě se vám bude zamlouvat nově vznikající čtvrť, která nabízí více než 30 luxusních vil.

Prestižní lokalita jako velká výhoda

Nové luxusní vily lemují ulice Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova na Praze 5. Stojí v atraktivní lokalitě nad Velkou Chuchlí nad chuchelským závodištěm. Přímo od domů se naskýtá nádherný výhled na pravobřehou zástavbu Prahy a na zelené svahy Chuchelského háje, což je ovšem jen pomyslná třešnička na dortu zdejšího bydlení. Rezidenti budou mít tu výhodu, že se snadno dostanou do centra města, a to autem i MHD. Další výhodou je blízkost přírody, všudypřítomný klid a také kompletní občanská vybavenost. Lokalita je bez nadsázky jako stvořená pro spokojený rodinný život.

I vícegenerační bydlení

Novou městskou čtvrť tvoří celkem 30 vil, všechny jsou patrové. Vybírat je možné z dispozic 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Vhodné jsou tedy i pro vícegenerační bydlení. Co se týče provedení, většina z nich má terasu, prostornou zahradu a nechybí ani 1 nebo 2 garážová stání. Pokud by se vám luxusní vily na prodej z nějakého nezamlouvaly, není to překážka. V místě jsou totiž k prodeji i pozemky. Ty jsou zasíťované (voda, kanalizace, plyn, elektro a optický datový kabel) a vede k nim dokončená příjezdová cesta vybavená veřejným osvětlením.

Nenechte si nabídku utéct

Luxus je žádaný artikl, takže i o nové vily je značný zájem. Když v nich najdete zalíbení, nesmíte moc dlouho váhat. Ze všeho nejdříve se vyplatí jít do banky a zjistit si, kolik vám může půjčit. Základní představu udělá i online kalkulačka, ovšem pouze na ni se nikdy nespoléhejte. Poté si můžete domluvit prohlídku vzorové vily a definitivně se rozhodnout.

Předchozí článekKoberec zůstane opravdu čistý jen při důkladné údržbě
Další článekNa levne-ledzarovky.cz najdete vše, co rozsvítí váš dům, byt i kancelář