Domů Reality Tip na chytrý kup bytu i krátkodobé ubytování v Praze

Tip na chytrý kup bytu i krátkodobé ubytování v Praze

6825
0

Každá zdánlivě zapeklitá a neřešitelná věc má své chytré a výhodné řešení, výjimkou nejsou ani situace, kdy hledáte cenově přijatelné bydlení v hlavním městě. Praha není drahá, když víte, kam jít. Neztrácejte zbytečně čas hledáním, pokud chcete bydlet levně, nabízí se moderní multifunkční ubytovací zařízení.

Rozmanitá nabídka pro budoucí Pražáky i turisty

Jediné multifunkční zařízení svého druhu a takového rozsahu se jmenuje Rezidence Topolová. Výjimečná je rozmanitou nabídkou ubytovacích možností, která uspokojí turisty, dělníky, skupiny, které vyráží do Prahy za zábavou i managery, kteří potřebují komfortní zázemí jen na několik nocí. Řešení má i pro zájemce o dlouhodobé ubytování v Praze. Když potřebujete přespat jen několik dní, vyberte si pokoj v provedení hostel nebo penzion.

Hostelové pokoje (cena od 164 Kč/noc) jsou řešeny buňkovým systémem (sociální zařízení je společné pro dva pokoje) a mají základní vybavení, tvoří ho postel, skříně, sklopné stolky včetně židlí a police. Ideální pro turisty, kteří míří do Prahy za zábavou a nechtějí utrácet za bydlení, i pro dělníky. Vyšší komfort mají apartmány, k jejich výbavě patří TV a kuchyňka. Možné je ubytování na 1 noc, výhodou je možnost provést rezervaci online.

Dlouhodobé bydlení v parádní lokalitě

Rezidence Topolová stojí na Praze 10. Je to klidná městská část s plnou občanskou vybaveností. Její výhodou je dobré a rychlé spojení s centrem. Jen 50 metrů od rezidence je autobusová zastávka Centrum Zahradní Město a 5 minut chůze je vzdálena stanice metra Skalka. Podívejte se, jaké byty na prodej Praha jsou aktuálně v nabídce a pokud se vám některý bude zamlouvat, jednejte rychle.

Ceny jsou v porovnání s běžnou nabídkou nižší, zájem je velký. Že ještě nemáte vyřízenou hypotéku a hodilo by se vám několik rad? Přečtěte si ještě tento článek.

Předchozí článekPlíseň na fasádě? Není estetická ani zdravá. Přečtěte si, jak se jí zbavit!
Další článekZahradní oslavu lze udělat v průběhu celého roku. Jak na to?