Domů Rady a návody 3 tipy od zámečníků, které vám pomohou!

3 tipy od zámečníků, které vám pomohou!

491
0

Nemůžete se dostat do vlastního bytu, auta nebo kanceláře. To nikdy není příjemná situace a častokrát nás ovládnou emoce. Tady jsou rady, které vám můžou situaci ulehčit, než se obrátíte na odborníky. 

1. Zámečnická pohotovost Praha radí: Nezapomínejte na doklady 

Zámečník bude požadovat předložení dokladů. A to v i případě, že se budete potřebovat dostat do vlastního bytu či auta. Musí mít jistotu, že neotvírá dveře zlodějovi. Pokud u sebe tedy nemáte doklady, připravte se podle firmy Zámečnictví a zámečnická pohotovost Praha na to, že zámečník před otevřením dveří zajistí přítomnost Policie ČR. Proto je lepší mít u sebe doklady kdykoliv, když opouštíte byt. 

2. Neotvírejte sami zabouchnuté dveře, varuje zámečník Praha 

Zabouchnuté dveře jsou nepříjemná záležitost, která se může kvůli pár vteřinám nepozornosti stát každému. Podle zkušeností zámečníků si ale stále mnoho lidí myslí, že dveře otevřou nejlépe sami. Jenomže při amatérských pokusech dochází ke zničení zámku a častokrát i dveří. Peněženka pak trpí mnohem více, než kdyby dotyčný zavolal zámečníka hned. Kontaktujte zámečníka Praha, který zajistí rychlou a méně nákladnou nápravu.

3. Promluvte si s dětmi ohledně ztráty klíčů

Děti se častokrát nerady přiznávají k něčemu, z čeho mohou být problémy a svěřují se až na poslední chvíli. Odborníci ze zámečnictví Praha proto doporučují, abyste si s nimi preventivně promluvili o scénáři, kdy ztratí klíče. 

Je důležité, aby tuto skutečnost děti co nejdříve řekly svým rodičům. Klíč totiž může být v rukou někoho se špatnými úmysly. V případě ztráty klíčů zámečník v bytě vymění celou bezpečnostní vložku zámku, aby se nezvaný host nedostal dovnitř, a vy jste zůstali v bezpečí. 

Zámečnictví a zámečnická pohotovost 

Potřebujete služby zámečnické pohotovosti na otevření auta či trezoru, výměnu bezpečnostní vložky a další zámečnické práce? Neváhejte kontaktovat zkušené odborníky z firmy Zámečnictví a zámečnická pohotovost. Přijedou k vám do 60 minut od vašeho telefonátu a obstarají pro vás všechny zámečnické práce. Profesionalita, zkušenosti a vstřícnost jsou v této firmě samozřejmostí. 

Předchozí článekZrcadlová fólie pomáhá zvyšovat soukromí
Další článekNatura Rock Effect mi zachránila úrodu