Domů Interiér Zrcadlová fólie pomáhá zvyšovat soukromí

Zrcadlová fólie pomáhá zvyšovat soukromí

3481
0

Je v blízkosti vašeho domova či kanceláře plno dalších bytů, bydlíte v přízemí nebo špatně snášíte pohledy náhodných kolemjdoucích? Ochranu a soukromí vám v tom případě poskytne zrcadlová fólie, která dále skvěle chrání před přímým slunečním zářením. V místnosti přitom zůstane přirozené denní světlo a budete se cítit bezpečněji. 

Zrcadlová fólie chrání před zvídavými pohledy

Jak může zrcadlová fólie zvýšit soukromí vašeho domu či kanceláře? Jejím základním rysem je to, že snižuje viditelnosti zvenku, přitom zevnitř ven je vidět čistě a bez nejmenších potíží. Zrcadlová fólie je z jedné strany pokovená zrcadlovým efektem a druhé strany je průhledná a zatmavěná. Díky tomu vytváří specifickou zrcadlovou plochu. 

Zrcadlová fólie má další výhody. Chrání kancelář před horkem a vytváří bezpečné prostředí. Zrcadlová fólie je opatřena ochrannou vrstvou proti poškrábání a je voděodolná. To znamená, že ji můžete zcela běžně umývat a nemusíte investovat do žádných speciálních mycích prostředků. Zrcadlový efekt působí nejlépe během dne. Po rozsvícení světel uvnitř interiéru efekt klesá a ve večerních hodinách je nutné pro udržení soukromí použít závěsy či žaluzie. 

Okenní fólie a jejich výhody 

Kromě zrcadlových folií nabízí firma Benda-Fólie i další druhy okenních fólií. Mezi ně patří bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie či dekorační fólie. Všechny jmenované fólie na sklo mají velké benefity. Chrání proti násilnému vniknutí do objektu a před zloději.

 Ochlazují prostor v horkých letních měsících a vy tak ušetříte za klimatizaci. Ve větším bezpečí budou i vaše děti, protože okenní fólie chrání před vysypáním střepů a jsou tak prevencí proti zranění v případě rozbití okna. Dále poskytují ochranu před ostrým slunečním zářením a UV paprsky. 

Fólie na okna od firmy Benda-Fólie

Potřebujete fólie na okna pro kancelář, byt, na balkonové dveře, fólie do výlohy, vitríny či skleněné fasády? Ve firmě Benda-Fólie vám rádi poradí s výběrem a doporučí to nejvhodnější přesně pro váš prostor. V jejich nabídce jsou fólie dekorativní i ochranné. Vybírat můžete ze široké škály výrobků s různým stupněm zatmavění a barevného ladění. Firma Benda-Fólie je navíc na trhu již osmnáctým rokem a patří mezi špičky v oboru. Zajistí pro vás nejen dodávku, ale i instalaci. 

Předchozí článekDřevo je vděčným prvkem prakticky do jakéhokoliv interiéru
Další článek3 tipy od zámečníků, které vám pomohou!