Domů Rady a návody Bez stavební techniky to nepůjde

Bez stavební techniky to nepůjde

4360
0

Potřebujete rychle a kvalitně provést zemní, výkopové, stavební či demoliční práce? Bez vhodné techniky to nepůjde! A že byste za každou cenu museli zařízení pro tyto činnosti kupovat – to opravdu není nutné. Dobrým pomocníkem vám může být půjčovna stavební mechanizace. Vypůjčením stroje si ušetříte investiční prostředky, nemusíte se starat o servis a povinné revize, ani nemusíte pořizovat náhradní díly a zajišťovat skladování a parking strojů. V případě dlouhodobého pronájmu můžete získat i výhodnější cenu půjčovného.

Půjčovna disponuje „malou i velkou stavební mechanizací“; k té velké patří především: různé typy nakladačů, rypadla, dumpery. Při výše uvedených stavebních činnostech budete určitě některé z nich potřebovat, a proto si ty, které nabízí naše půjčovna stavebních strojů, představíme blíže.

Smykové nakladače jsou rychlé a obratné stavební stroje, sloužící k nakládání a přemísťování různých materiálů, zejména na stavbách, anebo třeba v zemědělských provozech. Jsou vybaveny základní lopatou a hodí se k provádění zemních prací. Vybrat si můžete ze tří variant; v případě, že byste se sami neuměli rozhodnout, který z nakladačů je pro vás nejvhodnější, můžeme vám poradit, neboť všichni naši pracovníci jsou odborně vyškoleni.

Smykem řízené nakladače patří k menším (kompaktním) druhům. Mají ocelové ozubené převody, jež přenášejí sílu přímo na kola motoru. V těchto nakladačích jsou použity japonské motory a německá hydraulika – což samo o sobě nasvědčuje tomu, že stroje jsou výkonné a spolehlivé.

V půjčovně najdete i velký kloubový nakladač (5,9 tuny). Zde je řízení řešeno kloubem, jenž je ovládán hydraulicky.

Ke strojům si můžete vypůjčit přídavná zařízení i další plně kompatibilní příslušenství, jimiž mohou být například zubová nebo kombinovaná lopata, paletizační či roštové vidle, atd.

Všechna zařízení, kterými naše půjčovna stavebních strojů a mechanizace  disponuje, mají vysoký výkon, jsou spolehlivá a bezproblémová a potřebují jen minimální údržbu.

Předchozí článek6 tipů od odborníka, jak správně zateplit
Další článekKvalitní elektrická vozítka za rozumnou cenu