Domů Rady a návody Levné stěhování kanceláří Praha

Levné stěhování kanceláří Praha

3100
0

Potřebujete přestěhovat kancelář? Obáváte se složitých prací a zmatku? Jak to provést elegantně a rychle?

Stěhování levně Praha nabízí stěhování kanceláří a firemních prostor s důrazem na kvalitu a efektivní provedení. Jak toho docílíme? Jsme vybaveni nejmodernější technikou a zaměstnáváme pouze stále a plně kvalifikované pracovníky. Můžeme tak zaručit naprostou spolehlivost a diskrétní provedení s minimálním narušením chodu firmy.

Co stěhujeme

Naše nabídka platí jak pro malé kanceláře s několika zaměstnanci tak pro velké provozy nebo celé organizace. S radostí přestěhujeme advokátní kancelář, sklad nebo celý firemní provoz včetně strojů a dalšího vybavení. Nebojíme se předmětů jakýchkoliv tvarů, velikostí ani hmotnosti. Stěhujeme i těžká břemena jako trezory, stroje, citlivé laboratorní přístroje nebo starožitný nábytek. Ostatní nábytek jako jsou velké stoly nebo skříně či knihovny šetrně demontujeme a na místě zase smontujeme a rozmístíme.

Jaké služby nabízíme

Před začátkem stěhování doporučujeme osobní prohlídku naším technikem. Ten obhlédne celý prostor a navrhne vhodný harmonogram pro co nejrychlejší a nejplynulejší přestěhování všech věcí s co nejmenším dopadem na chod kanceláře. Tato prohlídka je bezplatná a nezávazná. Dále zajistíme veškeré obalové materiály a zapůjčíme krabice a přepravky. Můžeme provést veškeré balení a nabízíme odvoz nepotřebných věcí na sběrný dvůr k ekologické likvidaci. Provádíme také vyklízení kanceláří a stěhování archivů.

Jak stěhování urychlit

Pro urychlení přestěhování a jeho hladký průběh doporučujeme několik užitečných rad a tipů. Nejprve si připravte podrobný seznam všech věcí, které chcete stěhovat a očíslujte si je. Toto je ideální pro co nejpřesnější návrh ceny i pro kontrolu při stěhování. Tento seznam pak mějte stále u sebe. Před samotným stěhováním také rozhodně zjistěte, zda funguje výtah, nejlépe nákladní, a zajistěte dostatek místa pro stěhovací vůz v místě nakládky a vykládky.

Obalový materiál

Stěhování kanceláří Praha nabízí plný servis stěhovacích služeb včetně balení a zajištění veškerého obalového materiálu. Máme bublinkové fólie pro zabalení počítačů, elektroniky a elektrospotřebičů, fixační fólii pro ochranu nábytku, plastové boxy a papírové krabice pro umístění dokumentů, knih, oblečení a také vybavení kuchyňky a dále také speciální pěnu, granulát nebo vatu pro ochranu případného křehkého vybavení.

Stále si nejste jisti, jak přestěhovat kancelář nebo sklad? Máte specifický dotaz? Obraťte se na nás a využijte naše služby. Poradíme vám s čímkoliv a navrhneme bezplatnou cenovou kalkulaci.

Předchozí článekKomfortní osvětlení – LED svítidla
Další článekInvestujte do kvalitní nafukovací vířivky