Domů Interiér Nadčasové sprchové kouty SanSwiss znásobí prožitek ze sprchování

Nadčasové sprchové kouty SanSwiss znásobí prožitek ze sprchování

4771
0

Sprchování je odbornou veřejností doporučováno více než samotné koupání se v lázni. Stoprocentní osvěžení poskytuje právě sprchování. Není nic víc povzbuzujícího než ranní sprcha, relax a úlevu poskytuje tekoucí voda i během dne, kdy cítíme únavu nebo vyčerpání. Každodenní sprchování napomáhá očistě, prokrvení pokožky a masírování ztuhlých kloubů. Oproti sprchování je pobyt ve vaně doporučován ideálně jednou týdně, kdy má mít lázeň odpočinkový účinek. Nadměrným poleháváním ve vaně dostává zabrat jak pokožka, tak cévní řečiště a srdeční svalstvo.

Sprchové kouty SanSwis poskytují blahodárné útočiště po probuzení

Koupelny bývají často rozšířeny o prostorné, designově vytříbené a funkční sprchové kouty SanSwiss. Jedinečný zážitek z blahodárného a osvěžujícího sprchování je umocněn příjemným pobytem ve vkusném a čistém prostředí. Dokonale sladěná dlažba s chromem a sklem vytváří ze sprchových koutů místo, do kterého se budete rádi vracet i několikrát denně – zvláště během parných letních dnů, kdy se vám nechce trávit čas v horké či vlažné lázni.   

Sprchové zástěny otevřou v koupelně prostor, a ještě ji prosvětlí


Sprchové kouty a sprchové zástěny SanSwiss mají své místo v rozměrných koupelnách, kde je prostor vedle vany i pro sprchovací místo. Menší koupelny jsou vybaveny sprchovými kouty z principu, jenž neumožňuje prostorově a dispozičně do místnosti instalovat vanu. Kouty i zástěny pro sprchování jsou častým architektonickým prvkem v ubytovacích zařízeních, hotelích a rekreačních objektech, kde postupně nahrazují nevzhledné plechové sprchové kouty, známé z dob dávno minulých. Prosvětlete a otevřete si prostor v koupelně zbudováním estetických a praktických sprchových koutů nebo zástěn, budete mile překvapeni.

Předchozí článekInspirujte se designem interiérů luxusních kasin
Další článekZútulněte si Váš domov kvalitními koberci od Vopi