Domů Bydlení Nové moderní bydlení: klikatí se terénem jako had!

Nové moderní bydlení: klikatí se terénem jako had!

3448
0

Lidé jsou stále více nároční, prostě už nechtějí bydlet v obyčejných bytech. Nový trend je výzvou pro developery, kteří se největší měrou podílí na výstavbě nových bytových domů. Jedna výzva se v nedávné době podařila opravdu na výbornou. Je to unikát, protože se terénem klikatí jako had. Zaboduje také u vás?

Problém dokázali proměnit ve výhodu i ozdobu

Projektem, který si vysloužil velkou pozornost odborné i laické veřejnosti, je Rezidence Hadovitá, která nabízí bydlení v Praze Michli. Developerské společnosti Metrostav Development a.s. se v první řadě podařilo najít volný pozemek pro stavbu na opravdu lukrativním místě na území oblíbené Prahy 4. Jenže mělo to jeden podstatný háček – jedná se totiž o svažitý terén, na kterém není úplně jednoduché stavět. Překážku dokázali proměnit ve výhodu architekti z Arx Studia.

Navrhli Rezidenci tak, že se klikatí terénem jako had. Tři bytové domy jsou díky tomu propojené a tvoří nadčasové místo k bydlení. Budoucí rezidenti si budou užívat všechny výhody bydlení ve velkoměstě. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, kousek je to do centra i do přírody.

Moderní byty v minimalistickém designu

K mání jsou byty 1+kk až 4+kk a také ateliéry. Všechny jsou řešeny v minimalistickém designu, aby si každý ten svůj mohl přizpůsobit svým představám. Pokud máte rádi moderní trendy, inspirujte se zde. Byty jsou navrženy tak, aby nabídly maximum prostoru i denního světla. K jejich standardní výbavě patří bílé dveře, koupelna v neutrálních tlumených tónech a třívrstvá dřevená podlaha v dubovém dekoru.

Čas běží!

Nové byty v Praze 4 jsou již v prodeji a zájem je značný. Volné ještě některé jsou, takže pokud Rezidence splňuje vaše představy o bydlení snů, moc dlouho neotálejte. Veškeré informace o bytech najdete na www.rezidencehadovita.cz.

Předchozí článekInvestujte do kvalitní nafukovací vířivky
Další článekVolte praktický kancelářský nábytek s přihlédnutím na estetično