Domů Rady a návody Vyberte ten správný dárek pro dědečka – 4 tipy, co pořídit!

Vyberte ten správný dárek pro dědečka – 4 tipy, co pořídit!

109
0

Stěží jste vymysleli, co koupit rodičům a dětem, a ještě vás čeká další oříšek – najít inspiraci na dárek pro dědečka? Nemusí to být tak složité – jen se zamyslete, zavzpomínejte, co má váš dědeček opravdu rád, jaká je osobnost a od toho se odpíchněte!

Něco k odpočinku a poslechu

Dědeček je už starší člověk, který rád zvolní tempo dopřeje si třeba po obědě chvilku odpočinku. Popřemýšlejte, jakou má rád hudbu, četbu nebo film. Určitě ocení, když mu darujete jeho oblíbenou hudbu, ať už na moderním CD, DVD nebo mu rozšíříte jeho sbírku vinylových desek. Pro chvilky odpočinku se také skvěle hodí kniha křížovek, osmisměrek nebo nějaký ten film.

Pro dědečka – kutila

I muži mají rádi nějakou tu chvilku sami pro sebe. Zavřít se do dílny, něco vyrobit, opravit a zkrátka se „po svém“ odreagovat. Zkuste nenápadně zjistit, jestli se dědečkovi nerozkutálela sada šroubováků, nerozbila se mu vrtačka nebo nepotřebuje třeba nové ruční nářadí. Podpořte jeho kreativní mysl! Vybavení do dílny je ideální dárek pro muže v každém věku.

Pro aktivní dědečky

Hledáte tipy na dárky pro dědečky, kteří neustále něco podnikají – chodí na procházky, na výlety a rádi cestují? Pak jim darujte vybavení na výlety. Ideálním dárkem je v tomto případě třeba rybářský prut, nový batoh nebo oblíbené trekingové hole. Právě díky trekingovým holím člověk lépe drží rovnováhu při terénním stoupání či klesání a zapojuje více svalových skupin než při chůzi bez holí. Věřte tomu, že s trekingovými holemi budou pro dědečka pro chásky přírodou ještě hezčí než kdy dříve.

Trocha relaxace

Jezdí váš dědeček do lázní a vy byste mu rádi dopřáli víkendový odpočinek? Zkuste mu věnovat nějaký ten wellness pobyt nebo třeba balíček relaxačních procedur. Tento typ dárku se skvěle hodí nejen pro muže, ale také jako dárek pro ženu. Vybírejte tedy procedury pro 2 osoby a nechte na dědečkovi, aby si vybral, s kým půjde nebo pojede.

Aktuálne zľavové kupóny a zľavové kódy pre všetkých nakupujúcich.

Předchozí článekNovinky z italského světa designu pohovek Natuzzi Editions
Další článekHP Elitebook 850 G3