Domů Rady a návody 4 situace, ve kterých hned zavolejte zámečníka!

4 situace, ve kterých hned zavolejte zámečníka!

643
0

Dveře a zámek jsou pro nás často synonymem zabezpečeného domova. Díky nim jsme chráněni od případného nebezpečí. Proto není divu, když dojde k nějakému narušení, začneme být nervózní. Někdy ztrácíme hlavu a ovládnou nás emoce. Vyplatí se uklidnit a ke svým dveřím zavolat profesionály na zámečnické práce. Ve kterých případech se to obzvláště vyplatí? 

1. Zabouchnuté dveře jsou případ pro zámečníka

Odešli jste z bytu s tím, že klíče máme bezpečně u sebe. Jenomže poté přichází panika. Zjišťujete, že klíče zůstaly uvnitř a dveře jsou zabouchnuté. Zámečnictví Praha je tu pro vás. Odborníci ze Zámečnické pohotovosti jsou na takové případy připraveni. Stačí jim zavolat a oni se k vám dostanou již do hodiny od telefonátu. Takto vybavení zámečníci se dostanou do každého zámku, i toho bezpečnostního a vy budete díky nim za chvíli doma. Tady se zavolání odborníka vyplatí. 

2. Zabouchnuté klíčky od auta

Stejně jako u zabouchnutých klíčů doma se i zde vyplatí volat odborníka. Pokud se totiž pokoušíte do jakéhokoliv zámku dostat svépomocí, tak hrozí jeho zničení. To znamená, že kromě zbytečných nervů zapláče i vaše peněženka. Náhradní klíče od vozu se sebou nosí málokdo a dostat se do vozu je téměř nemožné. Obraťte se na vhodného zámečníka Praha. Ten je schopen otevřít zámek a vy se díky tomu rychle dostanete svým autem tam, kde potřebujete být. 

3. Opravu autozámku se nevyplatí odkládat 

Drhnutí při odemykání autozámky a citelný odpor? Pokud se váš zámek u auta neotevírá plynule, je načase co nejrychleji oslovit odborníka. Opravu se nevyplatí odkládat a v tomto případě je lepší vsadit na prevenci. Podle odborníků ze Zámečnické pohotovosti je tu totiž velké riziko. Hrozí, že se zámek jednoho dne zasekne úplně. Což znamená, že vy se do auta nedostanete, nebo v něm dokonce uvíznete! Proto je lepší se takové nepříjemné situaci vyvarovat a zavolat si odborníka už při prvních známkách zlobení zámku. 

4. Ztratili jste klíče? 

To je ta nejhorší varianta. Zatímco u zabouchnutých dveří víte, že klíče jsou uvnitř, v tomto případě mohou být ztracené klíče kdekoliv. Proto je nejhodnější co nejrychleji volat zámečníka, který vám vymění celou bezpečnostní vložku. Nikdy totiž nevíte, kdo se k vašim klíčům dostal a může je zneužít. Podle zákona je povinnost všechny nalezené klíče vracet-nejlépe na příslušný obecní úřad. Pro klid duše můžete navštívit místní ztráty a nálezy a zkusit, jestli jste neměli štěstí na poctivého člověka. Aspoň se uklidníte tím, že klíče neskončili v rukou potencionálního zloděje.

Předchozí článekCNC Laser a vysoce přesné řezání
Další článekCo všechno zvládne deratizační firma? Nejde pouze o hubení potkanů