Domů Rady a návody Co všechno zvládne deratizační firma? Nejde pouze o hubení potkanů

Co všechno zvládne deratizační firma? Nejde pouze o hubení potkanů

470
0

Při slovech „deratizační služby“ si hodně lidí vybaví pouze hubení potkanů nebo likvidaci švábů. Jenomže firma Deratizace Praha – KF Trans nabízí mnohem víc. Jejich komplexní služby mohou pomoci vašemu domu, firmě, společným prostorám či zahradě. S čím vám jejich pracovníci můžou pomoci? 

Dezinfekce pro domácnost i firmy

Zvlášť v dnešní době se odborná dezinfekce velice hodí a pražská firma Deratizace Praha – KF Trans se postará o vaši čistou a bezpečnou domácnost. V jejich nabídce najdete dezinfekci prostoru, což znamená, že do vámi vybraného prostoru přijede odborník vybaven aktivní dezinfekční látkou. Ta po aplikaci zajistí likvidaci všech typů bakterií, plísní, hub, ale i virů. V případě virů dezinfekční látka rozloží jeho buněčnou stěnu a dojde k bezpečné likvidaci viru. Kromě domácnosti, sklepů, prostorů firem a jiných větších míst, lze dezinfikovat i auto, jímku nebo žumpu. 

Dezinfekce po zemřelém 

Hodně lidí nad tímto smutným tématem ani nechce přemýšlet, ale tato služba je velmi potřebná. V místnosti, kde delší dobu leželo tělo mrtvého, se totiž může vyskytovat velké množství hmyzu a nepříjemný pach, který se nasákne do koberce či nábytku. Úklid a dezinfekci po zemřelém proto provádí specialista. Nezkušený člověk v drtivé většině případů nemusí takovou práci zvládnout fyzicky, ale ani psychicky. Proto je lepší se obrátit na školeného pracovníka. 

Deratizace a hubení škůdců 

Trápí vás přemnožení potkani či jiní hlodavci. Deratizace vám pomůže s hubením myší, potkanů nebo krys. Pracovníci firmy Deratizace Praha – KF Trans přemnožená zvířata likvidují, nebo potlačují jejich výskyt. A to kdekoliv. Ať už se jedná o panelový či rodinný dům, garáž, slep či restaurační zařízení. 

Čemu se věnuje dezinsekce?

Dezinsekce je odborný název pro hubení lezoucího a létajícího hmyzu. Je vhodná u případů hmyzu, který vyvolává alergie, ničí potraviny či oblečení a parazituje na člověku. Typickým příkladem je hubení štěnic, kterých se bez odborného zásahu nezbavíte. Dále se může jednat o likvidaci švábů, blech, červotočů či molů. 

Pracovníci firmy Deratizace Praha – KF Trans u vás budou do dvou hodin od telefonátu. Dorazí s potřebným profesionálním vybavením. Fungují už 15 let, proto se můžete spolehnout na roky prověřené zkušenosti a individuální přístup ke každému klientovi.

Předchozí článek4 situace, ve kterých hned zavolejte zámečníka!
Další článekHlídejte si funkčnost zámku u auta, radí zámečnická pohotovost