Domů Bydlení Bytový textil vyřeší váš otazník nad tématem vánočních dárků

Bytový textil vyřeší váš otazník nad tématem vánočních dárků

3824
0

Už si opravdu nevíte rady, čím obdarovat maminku, tchyni nebo dospívající dceru. Vánoce, výročí, narozeniny nebo promoce se blíží a vy jste s fantazií v koncích. Manželku umíte potěšit knížkou, šperkem, kouskem oblečení, případně dárkovým kuponem, ale co se zbývajícími členkami úzkého i širšího rodinného kruhu? Nestyďte se darovat sety, jež zahrnuje kvalitní bytový textil od prověřeného českého výrobce. Už žádné „šmejdy“ a nekvalitní zboží z tržiště, naopak podpora jakostní tuzemské výroby.

Ložní soupravy a výbava pro dospívající mládež, kojenecký textil pro miminka

Dospívající mládež, jež se pomalu osamostatňuje a chystá se vyletět s rodinného hnízda, bude vždy ráda za praktické vybavení do nového bydlení. Nezáleží, zda jde o internát, sdílený byt, podnájem či dokonce vlastní byt. Bytový textil je výbavou, která u dětí přetrvá věky. Ložní soupravy, sady osušek, ručníků a utěrek budou pokaždé kvitovány s povděkem. Nestyďte se s dětmi poradit na barvách a dekorech, odvrátíte tím kyselé škleby nad nevhodným dárkem.

To samé platí i o dámách v letech, které jsou sice všemi potřebnými bytovými textiliemi vybaveny, ovšem takové prostírání doplněné o vonné svíčky v moderních podstavcích, soupravy osušek, polštářů či přikrývek s vyobrazeným oblíbeným zvířátkem nebo důmyslně objevené přehozy, jež ladí s dalšími textiliemi, pokaždé potěší. Navíc, ač je bytový textil od firmy KOH-I-NOR nabízen za příjemné ceny, bude takový dárek vítanou úlevou v rozpočtu penzisty.

Důležitou položkou v bytovém textilu je i prádlo pro kojence. U čerstvě narozených dětí se dbá především na hygienické a příjemné prostředí, do kterého se narodí. Proto by se neměly opomíjet jakostní bryndáky, osušky ani kvalitní bavlněné plíny s potiskem i bez.

Předchozí článekGrily na plyn vás nadchnou svým nadčasovým provedením
Další článekAtypické matrace využívají sportovci a náročnější návštěvníci ubytovacích zařízení