Domů Bydlení Atypické matrace využívají sportovci a náročnější návštěvníci ubytovacích zařízení

Atypické matrace využívají sportovci a náročnější návštěvníci ubytovacích zařízení

3654
0

Zařizování sportovního střediska pro vrcholové i amatérské sportovce s sebou přináší povinnost zajistit sportovcům dostatečné prostory nejen pro fyzické aktivity, ale i k jejich relaxaci. Wellness zóny se saunami, masážemi, bazénem bývají samozřejmou součástí středisek orientovaných na sportovce. Potřeby sportujících jedinců jsou zvýšené i stran kvality zdravého spánku, který přinášejí lůžka, v nichž jsou zdravotní, případně atypické matrace. Basketbalisté nebo rugbisté disponují vyššími postavami nebo těly nadstandardní váhy. Nejen oni ocení postele, v nichž se pohodlně vyspí a dostatečně zregenerují po náročných tréninkových dávkách.

Jakostní matrace pro velkoodběratele i individuální zákazníky

Zdravotní matrace se pohybují v příjemných cenových relacích, a tak jejich pořízení není hudbou budoucnosti. Naopak! V současnosti jsou zdravotní, atypické matrace nabízeny za ceny snížené až o třetinu, a tak se určitě provozovatelům zmíněných sportovních center, hotelů a různých ubytovacích zařízení vyplatí investovat do nákupu většího množství kvalitních podložek do postelí. Vždyť návštěvníci a hosté hotelu nebo ubytovny, kteří se špatně vyspí, nejsou dobrou vizitkou pro další návštěvníky, případně pro hosty, kteří by se do hotelu opakovaně rádi vraceli.

Nabídka všech matrací není pochopitelně určena pouze velkoodběratelům, na společnost se svými požadavky můžou obrátit i individuální zájemci, kteří si chtějí zařídit byt, chatu či chalupu jakostními produkty ze spánkového centra společnosti Webstr. Pokud konkrétní požadované zboží není skladem, není problém se jej objednat a matrace s požadovanými rozměry budou promptně zhotoveny, aby mohly co nejdříve sloužit zákazníkům bažícím po zdravém spánku.

Předchozí článekBytový textil vyřeší váš otazník nad tématem vánočních dárků
Další článekMatrace za hubičku, které se vyplatí koupit