Domů Bydlení Chtěli byste špičkovou komodu nebo postel na míru?

Chtěli byste špičkovou komodu nebo postel na míru?

2740
0

Dětský pokoj, obývák, ložnice. Kvalitní dřevěný nábytek se určitě jen tak neomrzí, navíc vydrží celé věky. A přírodní materiál, to je dnes skutečné terno – zdravotní nezávadnost, vysoká jakost, krásná vůně lesa, a to přímo u nás doma. Není důvod nedat šanci dřevu, za které sice zaplatíte více než za jiné materiály, ale vyplatí se tu bezesporu každá investovaná koruna. Potřebujete nové vybavení garsonky nebo zařizujete novou restauraci? V obou případech je pomoc brzy k mání…

Kuchyně bude brzy a přesně podle představ

Krásná, multifunkční, v souladu s přírodou a nanejvýš praktická. A to ještě není všechno, protože na moderní kuchyni se dnes klade ještě o poznání víc nároků. Když si ale můžete každou drobnost rozvážit přesně podle svého, je to určitě velké plus. Je to truhlářství Praha, co vám vyjde vstříc a vyplní každé přání.

A nemusí jít jen o kuchyňskou linku, ale třeba také nábytek určený pro kanceláře nebo ložnice z masivu. Barový pult nebo vestavná skříň, nic z toho nepředstavuje ani ten nejmenší problém. 3D návrh pro co nejlepší představu klientů, vše přesně na míru rozměrům domácnosti. Komoda v moderním provedení nebo vybavení recepčních prostor, to vše už za velmi krátkou dobu!

Tříletá záruka na všechno, doprava zdarma

Až do třiceti kilometrů může být doprava veškerých objednávek zcela bezplatná. Znamená to další úsporu, která když se snoubí se zkušenostmi firmy, která je na trhu už prakticky celou jednu generaci, vyjde vám ideální obchodní partner. Truhlářství Praha 5 najdete nedaleko Hlubočep v Praze-Slivenci, nabídne vám tříletou záruku na jakékoliv zboží a pestrý výběr různých materiálů. Což značí jediné, každý si tu přijde na své! Dřevěný masiv je pro mnoho lidí číslem jedna, ale možná máte trochu jiné preference? Dřevěný nábytek totiž vyžaduje určitou údržbu.

Předchozí článekI staré radiátory mohou vypadat jako nové. Jak je zrenovovat?
Další článekLožnice podle barev. Jaké jsou nejlepší a které raději ne?