Domů Rady a návody Co léčí bylinné kapky od Dr. Popova?

Co léčí bylinné kapky od Dr. Popova?

4486
0

Zatímco někdo se s volně prodejnými chemickými léčivy nesetká, jak je rok dlouhý, jiný je „zobe” jako lentilky. To je ale škoda, protože většina volně prodejných léků má zastoupení v bylinkách. A jak to máte s braním léků vy?

Proč se začít více spoléhat na bylinky?

Hlavním důvodem, proč se s řadou zdravotních problémů obrátit spíše na bylinky, je zásadní rozdíl mezi chemickými léčivy a přírodními produkty. Oproti volně prodejným lékům nemají bylinky nežádoucí vedlejší účinky, přitom vám mohou pomoct stejně jako léky. Pravdou je, že zatímco u léků je nástup účinných složek téměř okamžitý, u bylinek potřebujete čas a pravidelnost v užívání. Také jejich příprava je poněkud delší, než spolknutí tablety. Ve většině případů je nutné svařit vodu a nachystanou bylinku v šálku zalít. Ovšem bylinky, to nejsou jen čaje. Jejich léčivé složky jsou dostupné i v kapkách. Jejich užívání je rychlé a pohodlné. Kapky si můžete vzít všude s sebou.

Kapky od Dr. Popova – vytříbené bylinné směsi v jedné lahvičce

Kapky od Dr. Popova jsou směsí bylin, jejichž kombinace je zaměřena na určitý okruh zdravotních problémů. Bylinkové kapky od Dr. Popova – ČIŠTĚNÍ, HUBNUTÍ, ENERGIE, CHOLESTEROL, KLOUBY, LYMFA A DETOX, KLIMAKTERIUM, ODKYSELENÍ, ODVODNĚNÍ, OČI A SOUSTŘEDĚNÍ, ŠTÍTNÁ ŽLÁZA, STŘEVA a tak dále jsou vytvořeny z vybraných bylin, které jsou mnohem silnější a účinnější, jsou-li zkombinovány s dalšími bylinami. A proto svým uživatelům zjednodušují výběr i následnou léčbu. Zkombinovat účinky jednotlivých rostlin není v dnešním uspěchaném světě vůbec jednoduché, ale to vůbec nevadí, protože Dr. Popov se toho ujal za vás. A proto už stačí jen dohlédnout na jejich pravidelné užívání – 20 kapek 3x denně.

Jednodruhové bylinné kapky od Dr. Popova

Když jedna bylina obsahuje všechny potřebné složky a léčivé vlastnosti, je zcela zbytečné lpět na bylinné směsi. Své o tom ví jednodruhové bylinné kapky od Dr. Popova, které obsahují extrakt pouze z jedné byliny. Díky tomu jsou mnohem více srozumitelné a lze jimi předejít nežádoucích účinků přídavných bylin. Z jednodruhových bylinných kapek si můžete vybrat kapky z následujících rostlin:

  • šišák bajkalský, ostropestřec mariánský, jeřáb ptačí, rozchodnice růžová, maral kořen a jiné.

Bylinky jsou fajn, nesmíte je ale přecenit

I přesto, že bylinky obsahují řadu vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek, nesmí se to s nimi přehánět. Razantnější bylinné kúry je většinou doporučeno užívat maximálně 2 týdny a pak je potřeba dát si pauzu. Jsou však i bylinky, jejichž každodenní konzumace není na škodu. Samozřejmě jsou zdravotní problémy, u kterých mohou bylinky tvořit jen léčbu doplňkovou a u kterých je potřeba spolehnout se na chemická léčiva. Je dobré, aby ti, kteří bylinky využívají velmi často, měli dostatek sebereflexe a uvědomili si, na co bylinka stačí a na co už ne.

Zakoupíte na https://www.cestabylin.cz

Předchozí článekTo nejlepší pro naše miláčky
Další článekAfriso: Specialista na prodej a servis měřidel