Domů Rady a návody Afriso: Specialista na prodej a servis měřidel

Afriso: Specialista na prodej a servis měřidel

4769
0

Potřebujete měřidlo tlaku, hladiny vody nebo doplňky pro hospodaření s vodou, a vyžadujete kvalitu a profesionální přístup prodejce, který je ochotný vám s výběrem poradit? Společnost Afriso je specialista na vybavení kotelen, vodních nádrží, měření tlaku a analyzátory, s nimiž má více než 30 let zkušeností. V rámci kompletního servisu můžete využít rychlého servisu i dalších služeb.

Měřidla tlaku a teploty do kotelen

Staré ani moderní kotle se neobejdou bez měřidel tlaku a teploty. Ty je nezbytné udržovat v povoleném rozmezí hodnot a s jejich sledováním vám pomůže řada tlakových a termo měřidel (jinak známé jako manometry a termomanometry) pro domácí nebo průmyslové použití. Všechna měřidla jsou uzavřena v odolnému obalu z tvrzeného plastu nebo z lakované oceli. Vybrané z nich jsou kombinované a nabízí tak sledování obou hodnot na jednom ciferníku.

Vybavení pro topné systémy a hospodaření s vodou

O bezpečnost topných systémů se postarají pojistné soupravy, odvzdušňovací a směšovací ventily nebo servopohony ARM. Pro sledování hladiny v nádržích lze využít některý z plovákových či pneumatických hladinoměrů, a aby voda nepřekročila ideální rozmezí hodnot, stačí nainstalovat hlídače minimální a maximální hladiny; automaticky ji mohou upravovat regulátory výšky hladiny.

Analyzátor pro zjištění hodnot

Pokud se pouštíte do servisu kotlů nebo jiných topných zařízení, je bezpečnost nezbytná. Správné hodnoty lze změřit pomocí analyzátoru spalin, který vám změří hodnoty konkrétních plynů. Pro maximální přesnost lze použít digitální analyzátory s možností přenosu dle potřeby. Do průmyslových objektů jsou ideální analyzátory se systémem pro kontinuální měření plynů, průtokoměry a vytápěné vedení.

Předchozí článekCo léčí bylinné kapky od Dr. Popova?
Další článekPojištění majetku znamená klid