Domů Interiér EGGER PRO – kvalitní laminátové plovoucí podlahy pro váš domov!

EGGER PRO – kvalitní laminátové plovoucí podlahy pro váš domov!

1816
0

Každý dům či byt si zaslouží kvalitní podlahovou krytinu. Avšak není podlaha, jako podlaha! Víte, jak vybrat tu pravou laminátovou plovoucí podlahu? Rozhodně se vyplatí věnovat jí velkou pozornost. Podlahy jsou stejně důležité jako vhodná okna, kvalitní dveře či designový nábytek! 

Vlastníte zděný dům či byt nebo jste majitelem nové dřevostavby? Vsaďte na laminátové plovoucí podlahy! Okouzlí vás množstvím designů a barevných odstínů, ze kterých můžete vybírat ten nejvhodnější právě pro svůj domov, a v neposlední řadě jednoduchou montáží, dlouhou životnosti a také velice snadnou údržbou. Laminátovou podlahu a její kladné vlastnosti budete milovat!

Vyberte si nejoblíbenější a nejkvalitnější podlahu

Obvykle slova „nejoblíbenější“ a „nejkvalitnější“ moc dohromady nejdou, ovšem v souvislosti s laminátovými plovoucími podlahami ano! Laminátové podlahy jsou stále oblíbenější mezi širokou veřejností a těší se stále rostoucímu zájmu i u architektů a bytových designérů.

Plovoucí laminátové podlahy jsou oblíbené především kvůli své poměrně nízké ceně. V neposlední řadě laminátové plovoucí podlahy dosahují vysoké životnosti díky své odolnosti proti vlhkosti, poškrábání i vysoké zátěži. Mezi další nesporné výhody těchto podlah patří rychlá montáž a snadná údržba. Což jistě ocení nejedna hospodyňka.

Laminátové plovoucí podlahy je možné položit na podlahová topení, díky čemuž bude váš domov příjemným prostorem, kam se jistě budete velice rádi vracet. 

Odborná výroba podlahy

Laminátové plovoucí podlahy jsou také stále více kvalitní, především díky moderní technologii výroby a kvalitě použitých materiálů. Během těchto výrobních metod na sebe odborníci vrství několik odlišných materiálů.

Prvním vrchním materiálem je transparentní krycí vrstva, která zabraňuje opotřebení podlahy běžnou chůzí, chrání proti nárazům padajících předmětů, poškrábání od domácích mazlíčků a chrání podlahu také před chemikáliemi používanými při úklidu domácnosti.

Další vrstvou je dezén, určující skutečný design podlahy, která napodobuje různé druhy a barvy dřeva, kamene, korku, mramoru či kovu.  Dezén je v podstatě dokonalá fotografie, kterou výrobce dodá povrchovou strukturu a vytvoří tak dojem klasického přírodního materiálu.

Pod realistickou dezénovou vrstvu se vždy pokládá lepená dřevotřísková deska s příměsí pryskyřice, zabraňující vniknutí vlhkosti do podlahy. 

Nejspodnější vrstvou je vrstva vyrovnávací. Tato část podlahy zaručuje perfektně vyrovnanou podlahu, která vydrží všechny nástrahy domácností.

Mezi nejžádanější patří např. podlaha EGGER PRO Laminát, která nabízí velký výběr nejen vzorů a povrchů, ale také různé formáty lamel a parket vhodných do jakéhokoliv interiéru.

Při volbě laminátové plovoucí podlahy rozhodně neuděláte chybu! Ba právě naopak. Laminátová plovoucí podlaha s vámi prožije obrovský kus života a bude radost se po ní každý den procházet.

Doporučujeme navštívit např. Svět podlah společnosti Supellex, kde vám poradí nejen s výběrem vhodné podlahy, ale i s realizací.

Předchozí článekPlastová okna právě pro vás!
Další článekFotopast s wifi je vhodným doplňkem chaty nejen pro zimní období