Domů Rady a návody Fotopast s wifi je vhodným doplňkem chaty nejen pro zimní období

Fotopast s wifi je vhodným doplňkem chaty nejen pro zimní období

1495
0

Odjíždíte a dlouho se nevrátíte – přesto byste rádi měli svou rekreační nemovitost pečlivě střeženou. Zloději si pro své akce vybírají hlavně zimní měsíce, při kterých chaty nikdo nehlídá a nedá se čekat, že by se v dohledné době dostavil majitel. Většina případů vloupání je obvykle odhalena až na jaře, kdy ale mohou být důkazy v nedohlednu a lupiče se nepodaří dopadnout. Co když ale bude někde na pozemku vhodně ukrytá fotopast, která nabídne fotografický záznam a možná i krátké video, jež plně usvědčí každého nezvaného návštěvníka?

Menší investice, která se rozhodně vyplatí

Samozřejmě, je pravda, že fotopast s wifi si žádá jisté vstupní náklady, ale oproti komplikovanému zabezpečovacímu systému, jenž může každý zloděj odhalit už na první pohled, je poměrně dost levná a současně nenápadná – spolehlivost je také zaručena, nepotřebuje totiž přívod elektrické energie a dokáže fungovat na klasické tužkové baterie. Ty pak postačí jednou za několik měsíců (v závislosti na konkrétním modelu vydrží plně nabité baterie čtvrt roku až rok) vyměnit. Fotopast se postará nejen o vstupní dveře chaty, ale také zahradu, lesní cestu a také různá další místa, která chcete mít dobře ohlídaná. Provoz ve větru a dešti je samozřejmostí, nevadí ani mrazivé počasí. 

Nikdo si ničeho nevšimne, ani lupiči ne

Zahrada bude pečlivě střežená a samotného hlídače nikdo neuvidí – fotopast na zloděje totiž počítá s tím, že ji nikdo nespatří a bude nerušeně fotit nebo nahrávat po celou dobu, kdy je návštěvník na vašem pozemku. Miniaturní rozměry jsou výhodou hned ze dvou důvodů. Fotopast se skryje před zraky všech zvaných i nezvaných hostů a dá se snadno umístit prakticky kamkoliv. Můžete tedy v naprostém klidu odjet na dovolenou nebo zazimovat chatu, protože tady se nestane nic, o čem byste neměli brzy vědět!Další zajímavou elektroniku pro vás i vaše blízké naleznete na eshopu cel-tec.cz

Předchozí článekEGGER PRO – kvalitní laminátové plovoucí podlahy pro váš domov!
Další článekSanitární keramika jako nezbytná součást koupelny