Domů Rady a návody Elektro revize – kontrola zavedených rozvodů pro prevenci úrazu

Elektro revize – kontrola zavedených rozvodů pro prevenci úrazu

295
0

Pravidelné kontroly elektrorozvodů jsou velmi důležité pro zajištění bezpečného chodu a jejich provozu. Kromě periodických revizí jsou navíc nutností i další kontroly. Neváhejte se obrátit na odborníky, kteří pro vás vše zajistí.

Elektro revize

Pravidelné elektro revize rozvodů probíhají v různých lhůtách, ty se odvíjí podle prostředí a výskytu osob. Základní lhůtou je 5 let. Periodická revize zjišťuje celkový stav zavedených rozvodů. Díky tomu jsou účinnou prevencí úrazů elektrickým proudem, včas totiž odhalíte případné závady. V některých prostředí se lhůta zkracuje na 3 roky, ovšem v určitých podmínkách lhůta může být pouze 2 roky či 6–12 měsíců. Odborníci z Pražské Revizní se postarají o to, aby revize proběhla vždy ve vhodném termínu.

Revize elektro

Kromě periodických revizí jsou významné i další revize elektro. Jednou z nich je ta výchozí. K té musí dojít u nově zavedené elektroinstalace. V kombinaci s přihláškou k odběrnému místu je nezbytností pro připojení elektroměru. Druhým typem je pak mimořádná revize, která se provádí po úpravách a opravách elektroinstalace. Zajišťuje celkový stav opravené elektroinstalace a bezpečnost jejího provozu.

Elektro revize Praha

Pražská Revizní je spolehlivou firmou, která nabízí komplexní služby. Můžete se tak obrátit na profesionály v oboru, kteří pro vás zajistí různé revize. Ačkoliv jde o pražskou firmu, působí po celé České republice. Samozřejmostí tak jsou nejen elektro revize Praha, ale jejich služeb můžete využít kdekoliv. Při zjištění závad během revize firma navíc nabízí odstranění. Poté obdržíte potvrzení v revizní zprávě.

Pravidelné revize nejen elektroinstalací jsou velmi důležité, aby se zamezilo nebezpečí vzniku úrazu elektrickým proudem. Nepodceňuje proto význam revizí a obraťte se na odborníky, kteří zajistí kontroly spolehlivě v řádném termínu.

Předchozí článekAstma i alergie potřebují čistý a zdravý domov
Další článekJak ušetřit za výstavbu rodinného domu?