Domů Bydlení Kovový i dřevěný nábytek v moderním provedení

Kovový i dřevěný nábytek v moderním provedení

2779
0

Vítejte na internetových stránkách společnosti AC interiér s.r.o. Jsme připraveni svým zákazníkům dodat naprosto vše z kategorie kancelářského nábytku. Máme přehledné internetové stránky, kde si každý bez větších problémů dokáže vybrat a kde si tedy vyberete určitě i vy, kteří jste nás navštívili třeba i poprvé. Zaměřujeme se na výrobu a dodávání nábytku, který je zde pro všechny připraven v té největší kvalitě a v různých druzích materiálu. Kancelářské skříně, zdravotnický nábytek, ale třeba i vybavení mateřské školy, tak s tím vším jsme schopni vám pomoci. Dále dodáváme jednotlivé doplňky do interiéru, aby naše práce byla absolutně kompletní. Dále je součástí odborný servis a kvalitní montáž, a to třeba i rohového psacího stolu na individuální přání zákazníka.

Kartotéky a kovový nábytek

Dokážeme si poradit s každou místností, ať už se jedná o kancelář, dětský pokojík, zubní ordinaci, anebo třeba i o kartotéku. Naše zboží je vyráběno z vysoce kvalitních materiálů a materiálů, které si zákazník vybere a přeje. Kromě výše zmíněného zdravotnického nábytku a nábytku do škol a kanceláří se postaráme hravě a bet problémů i o vaši kartotéku. Pokud potřebujete kovový nábytek a moderně vybavit vaši kartotéku, tak acinterier.cz je ta správná volba pro vás. Dodáme kartotéky, lístkovnice, ale třeba i registrační skříně, stačí si jen vybrat a neopomenout ani kancelářské židle.

Kancelářské skříně

Všichni to jistě známe, v kanceláři stále něco hledáme, odkládáme do fochů a najednou zjistíme, že už prostě na jednotlivé sekce nemáme místo a že bychom potřebovali větší skříň. Kancelářské skříně je naše záliba, takže vám ji vyrobíme přesně na míru a v co možná nejkratším čase také dodáme. Skříně nabízíme jednodveřové až čtyřdveřové, a to samozřejmě za bezkonkurenční ceny, a je možné si v tom samém stylu vybrat třeba i kancelářské stoly, aby vše ladilo a vypadalo hezky.

Předchozí článekVyužijte možnosti nákupu “ zátěžový koberec akce“.
Další článekStavba krbu vašich snů