Domů Interiér Stavba krbu vašich snů

Stavba krbu vašich snů

4245
0

Pohráváte si již delší dobu s myšlenkou, že ve vašem obývacím pokoji chybí něco, co by mu vdechlo kouzlo a ještě bylo naprosto funkční a praktické zároveň? Nedokážete se odhodlat k tomu, aby se stavba krbu mohla realizovat právě ve vaší domácnosti? Proč, ale stále otálíte, když je splnění vašeho snu nadosah? Naše společnost s vámi v tom bude od samého začátku a nikdy vás nenechá na rozpacích. Co tím máme na mysli? Myslíme tím to, že se postaráme jak o profesionální výstavbu, tak i o zajištění kvalitního a především certifikovaného kamnářského materiálu, nýbrž i o to, že celý projekt bude moci spatřit ještě před započetím prací a to pomocí 3D vizualizace, která vám bude po celou dobu plně k dispozici a prozradí vám, co vás na konci celé akce čeká. Tak na co ještě čekáte?

Krby na míru podle vašich přání

Stavba krbu není nijak složitým procesem, zejména tehdy, vědí-li ti, kteří se jí budou zabývat, jak na to. V tomto ohledu si můžete být jisti, že se svěřujete do rukou odborníků, kteří svou práci odvádějí svědomitě a odborně. Nezanedbatelná otázka bezpečí, je pro nás prioritou, tudíž na bezpečný provoz klademe obrovský důraz. Dále používáme pouze osvědčený a certifikovaný kamnářský materiál, kterým je například kamnářská izolační deska, tmel či omítka. Svým zákazníkům navíc vždy vycházíme vstříc, a pokud to interiér dovoluje, rádi jim celou stavbu přizpůsobíme k jejich obrazu.

Nevíte si rady?

Pokud máte obavy z toho, že by daná stavba krbu nebyla ve vašem domě možná anebo nevíte, zda je pro vás lepší volbou krbová vložka s výměníkem na teplou vodu či raději vložka s rozvodem vzduchu, rádi vám na všechny vaše otázky poskytneme odbornou odpověď. Navrhneme pro vás optimální řešení, poskytneme vám 3D vizualizaci konečného výsledku a rovněž i zpracujeme cenovou nabídku.

Předchozí článekKovový i dřevěný nábytek v moderním provedení
Další článekPro ochranu i jako doplněk