Domů Interiér Moderní bydlení pro rok 2018

Moderní bydlení pro rok 2018

9643
1

Rok 2017 se chýlí pomalu ke konci a do začátku nového roku zbývají už pouhé dva měsíce. Většinu lidí tento fakt nutí dívat se již kupředu. Ženy zjišťují, co bude v módě následující rok, jaké trendy pofrčí v roce 2018 a netýká se to jen oblékání.

Někdo se nechává překvapit a následně strhnout vlnou nových trendů. Svým způsobem je to takové malé překvapení. Ovšem jsou i tací, kteří bedlivě sledují časopisy, internetové magazíny, blogy a snaží se o trendech, které již číhají za rohem zjistit co nejvíce. Pokud i vy patříte k těm, kteří na novinky číhají a jdou jim naproti, pak se vám může dnešní článek hodit.

Trendy bydlení 2018

Obklopovat se novými věcmi může člověk v podstatě neustále. Nemusí proto číhat na novinky. Pokud však vyloženě chcete něco, co je žhavou novinkou, pak se tento lov vyplatí. V příštím roce se toho dost změní nejen kolem barev, bytového textilu, architektury, ale i v oblasti nábytku. Mnoho firem započalo již dramatické výprodeje. Má to svůj důvod – míří k nám úplné novinky.

Jaký vzor bude nejvíce IN?

Žádané budou geometrické vzory – obdélníky, čtverce, trojúhelníky, šestiúhelníky. Záleží jen na vás, který si vyberete, ale s geometrickými vzory rozhodně nešlápnete vedle. Objevovat se mohou na kobercích, ale klidně i kachlíčkách, roletách, závěsech, přehozech. A protože geometrie není pro každého, budou se oblibě těšit i nadále květinové vzory, které se drží na předních příčkách již několik sezon.

Sklo, železo, zrcadla

Z materiálu to bude sklo, železo, zrcadlové plochy. Možná už nyní jste zaznamenali zrcadlový nábytek – ale pozor na množství takového nábytku. Někdy bohatě vystačí jeden či dva kusy tohoto nábytku. Ať váš byt nepřipomíná ledové království. Kombinace skla a železa bude v následujícím roce největším hitem. Zatímco železo dodá tvrdost, sklo naopak křehkost a něžnost. Těšit se můžete na nové lustry, vitríny, konferenční stolky.

Předchozí článekBydlení podle různých stylů
Další článekVybavení dětského pokoje

1 komentář

Comments are closed.