Domů Rady a návody Nechte si namíchat fasádní barvu ve stavebninách – vyplatí se to

Nechte si namíchat fasádní barvu ve stavebninách – vyplatí se to

2201
0

Chystáte-li se malovat fasádu, neberte výběr barvy na lehkou váhu. Ale ať už se nakonec rozhodnete pro některý z klasičtějších tónů, nebo se naopak vydáte cestou avantgardy, postarejte se o to, abyste měli dostatek barvy na celou plochu. A pro jistotu si ji nechte namíchat ve stavebninách, kde pro vás barvu namíchá některý z kvalifikovaných zaměstnanců pomocí moderní míchačky barev. Jedině tak získáte jistotu, že vám v případě potřeby prodají identický odstín.

O tom, že je namíchání barvy na míru jednoduché, rychlé, a dokonce cenově dostupné, se můžete přesvědčit na vlastní oči třeba hned. Pokud jste zdejší, navštivte pražské stavebniny HAMAX, kde používají moderní automaty s na milimetr přesným výsledkem.

Míchání barvy na míru je výhodné v tom, že si vždy můžete nechat dodatečně namíchat naprosto stejný odstín. To se hodí v momentě, kdy vám dojde barva, aniž byste nátěr dokončili. A samozřejmě v případě oprav v budoucnu. Zkrátka a dobře – kdykoliv navštívíte stavebniny, budete mít opět dostatek barvy v požadovaném odstínu. Tak přesného výsledku byste vlastnoručním mícháním nikdy nedocílili.

Nabízí se však i jiný důvod, proč si barvu nechat namíchat ve stavebninách. Můžete si s sebou přinést předlohu, podle které vám pracovník vytvoří požadovaný odstín. Fasádu tak sladíte například s dlažbou – stačí si s sebou do stavebnin přinést dlaždici. Podle ní pak spektrometr určí optimální množství pigmentu.

Na závěr doplňujeme ještě jeden pádný argument, proč si zajet pro barvu za odborníky. Stavebniny Praha HAMAX zákazníkům vždy dobře poradí, jaký nátěr zvolit na konkrétní typ fasády. Profesionální poradenství vám ušetří spoustu nepříjemných starostí, a ve finále i peněz.

Chcete-li se dozvědět více o míchání více než 18 000 různých odstínů v HAMAXu, pokračujte na www.hamax.cz.

Předchozí článek6 tipů, jak udělat z vašeho domu to nejútulnější místo pod sluncem
Další článekTrouba Dialog – objevte skutečnou revoluci v přípravě pokrmů od Miele