Domů Magazín Ocelová konstrukce od A do Z

Ocelová konstrukce od A do Z

4850
0

Ocelové konstrukce jsou specifickým oborem, kterému nerozumí každý. Určitě není od věci, mít takového dodavatele, na kterého je maximální spolehnutí a který se v oblasti ocelových konstrukcí velmi dobře orientuje a který pomůže jak s projekcí, tak s výrobou a třeba i montáží ocelových konstrukcí. A to je právě to, čím se společnost Allcons odlišuje od řady dodavatelů. Komplexní služby poskytne a dodá i pro váš záměr. Seznamte je se svými záměry a využijte služeb Allcons Industry na projekci ocelové konstrukce. V průběhu spolupráce jsou samozřejmostí pravidelné schůzky ohledně ocelové konstrukce, aby projekt postupoval podle domluveného harmonogramu. Dále pro vás zajistí nejenom výrobu ocelové konstrukce jako takové, ale také montáž ocelových konstrukcí, případně dozor při montáži.

Historie společnosti Allcons

Jak už tomu ve světě bývá, úspěšné společnosti většinou mívají velice zajímavý a pestrý vývoj a historii. Nejinak tomu je i u Allcons Industry. Vyzkoušejte i vy tuto společnost jako svého dvorního dodavatele v oblasti montáže ocelových konstrukcí a uvidíte, že budete maximálně spokojení se službami a přístupem jako takovým. Společnost se ocelovými konstrukcemi zabývá již celou řadu let, v současné podobě však existuje až od roku 2010, kdy se dohromady spojily dva subjekty. Allcons s.r.o. a Malcon s.r.o. Společnost je tak schopna zabezpečit i velké a komplexní projekty od projektu přes výrobu až po montáž a dozor.

Dílčí subjekty a něco o nich

Společnost Allcons byla založena v roce 1993. Od počátku byla zaměřena na technologie ocelových konstrukcí, a to především do železárenského a ocelárenského průmyslu. Dodávali také v oblasti těžkého průmyslu, kde se její ocelové konstrukce také velmi dobře uplatňovaly. Společnost Malcon vznikla až roku 2001. Její ocelové střešní konstrukce se staly nedílnou součástí rozvoje technologického a chemického a energetického průmysl po celé České republice i v zahraničí.

Předchozí článekJak si vybrat správnou zahradní sestavu?
Další článekVrata, brány a pohony