Domů Architektura Ocelové konstrukce představují trend moderní doby

Ocelové konstrukce představují trend moderní doby

9226
0

První ocelové střešní konstrukce se objevily již v 18. století a dnes zažívají svůj boom. Významnou předností ocelových konstrukcí je jejich snadná montáž, tvarová variabilita a rychlý postup výstavby. Mezi další výhody patří výrobní přesnost, která zaručuje přípravu konkrétní stavby přímo na míru a dle požadavků klienta.

Ocel se tak díky svým vlastnostem stala neodmyslitelným materiálem ve stavebnictví. O tom by mohla vyprávět společnost Allcons mnohé, jelikož se ocelovým konstrukcím věnuje již 25 let na českém i zahraničním trhu.

Od návrhu až po realizaci

Portfolio služeb společnosti Allcons v dnešní době zahrnuje již všechny činnosti spojené s ocelovými konstrukcemi. Ať už se jedná o přípravu projektu, poradenskou činnost, vypracování všech stupňů projektové dokumentace či výrobu a montáž ocelové konstrukce. Tato společnost je tak schopna, díky svým dlouholetým zkušenostem, zajistit i návrh a výrobu atypických ocelových konstrukcí, které splní veškeré požadavky klienta.

Stovky projektů po celém světě

Společnost Allcons má již za sebou stovky projektů, které jsou k vidění po celém světě. Od Kanady přes Prahu až po Čínu. Těžištěm její činnosti je zejména oblast technologických konstrukcí pro energetický, chemický a ocelárenský průmysl. Dále poskytuje realizační činnost v oblasti občanských staveb, výrobních a skladových hal či rekonstrukce ocelových konstrukcí.

Přemýšlíte nad ocelovou konstrukcí? Chcete vsadit na jistotu? Neváhejte oslovit společnost Allcons, která má spokojené zákazníky po celém světě.

Předchozí článek1869: Rok, kdy vznikla společnost Afriso
Další článekJeště nemáte klimatizaci? V těchto teplech je téměř nutností!