Domů Bydlení Peníze jsou dobrá věc

Peníze jsou dobrá věc

705
0

Peníze jsou dobrá věc. Sice nezmůžou úplně všechno, ale přece jenom sehrávají v našich životech v mnoha ohledech rozhodující úlohu. A kdo je nemá nebo jich nemá dostatek, logicky strádá.

Ovšem kdo by rád strádal, že? Nikdo. Nanejvýš tak nějaký ten masochista. A proto ti, jimž se finančních prostředků nedostává, obvykle shánějí nějakou tu půjčku, díky níž by si usnadnili život v těžkých okamžicích. A slavit mohou ti, jimž vyjde nebankovní hypotéka bez registru.

Ti, kdo znají a využívají právě tento zmíněný finanční produkt, to mají v mnoha ohledech snadnější. Zejména ve srovnání s jim podobnými, kteří se z nějakého důvodu rozhodují žádat o půjčky v bankách.

Banky totiž patří mezi notně podezřívavé poskytovatele půjček, kteří pomohou teprve ve chvíli, kdy jsou uspokojeni

  • dostatečně velkými žadatelovými příjmy,
  • jeho čistými registry dlužníků,
  • absencí dalších dluhů a exekucí
  • a kdo ví, jakými klady ještě.

Zatímco u zmíněné nebankovní hypotéky je vše o poznání snazší. Tady stačí jenom a pouze vlastnit nemovitost, která by mohla být dána za půjčené finance do zástavy, a mít z čeho splácet, a nad vším ostatním se klidně mávne rukou. Tomu, kdo ve zmíněných ohledech splňuje požadavky, stačí vyplnit jednoduchý online formulář, poslat nějaké ty požadované fotografie uvedené nemovitosti k ocenění a je to. Do čtyřiadvaceti hodin je půjčka schválena, po podpisu smlouvy se velice rychle převedou peníze na žadatelův účet a tento je může používat, k čemu chce, pouze s tím, že je bude muset nejpozději v průběhu tří desetiletí vrátit, a to i s příznivými úroky. Pochopitelně nerozhodne-li se dotyčný splatit vše předčasně.

Na zájemce tu nechystají žádné nástrahy, nechtějí tu ani poplatky předem, nedělají drahoty. Což činí tuto půjčku vlastně dokonalou. A to nejen pro ty, jimž by možná nikde jinde vůbec nepůjčili.

Předchozí článekZajímavé tipy, jak si zkrášlit zahradu s pomocí ratanu a dřevěných laviček
Další článekPůjčit si? Ale od koho?