Domů Zahrada Zahradní oslavu lze udělat v průběhu celého roku. Jak na to?

Zahradní oslavu lze udělat v průběhu celého roku. Jak na to?

5676
0

Blíží se doba oslavy vašich narozenin a máte v plánu udělat velkou oslavu? Chtěli byste pozvat hodně svých známých, příbuzných a kolegů z práce? Nechcete je ale zvát do restaurace, ale oslavu byste chtěli uspořádat doma? Jestliže máte velkou zahradu u svého domu, můžete oslavu uspořádat právě zde. A nevadí, že venkovní teploty jsou už nízké a že přibývá oblačnosti. Se správným vybavením jde vše.

Stačí kvalitní párty stan a oslava může proběhnout

Na výstavbu zahradního domku nebo velké zimní zahrady už je pozdě. Navíc se jedná o investici několika desítek tisíc korun a na zahradě by taková stavba ani nemusela vypadat dobře. Je ale důležité ochránit všechny hosty před případným deštěm a větrem. Ideálním řešením jsou zahradní párty stany. Jejich jednoduchá, ale odolná konstrukce je pro zahradní oslavy ideální. Postaví se za pár minut a poskytují plnohodnotnou ochranu před všemi povětrnostními vlivy. Stany musí být opatřeny i postranními bočnicemi, právě pro ochranu proti bočním větrům. Když budete mít na zahradě párty stan, můžete na oslavu pozvat kohokoliv a kdykoliv.

Stany si půjčíte, nemusíte kupovat

Skutečně kvalitní párty stany stojí také několik desítek tisíc korun. Naštěstí si je nemusíte kupovat, když je potřebujete jen jednou ročně. Stany si můžete půjčit. Podívejte se, jak široký má sortiment půjčovna párty stanů AZ Rent. Ta nabízí nůžkové stany v několika variantách provedení a velikostech. Jednotlivé druhy se na sebe dají vzájemně napojovat. Je jen na vás, zda chcete pořádat oslavu pro 15 nebo 50 osob.

Stany a vybavení

I když budete chráněni před deštěm a větrem, myslete na to, aby vaši hosté měli dostatečný komfort. Důležité je i dostatečné množství lavic a stolů.

Na zahradní oslavě by neměly chybět grilované pokrmy. Jestli nemáte dostatečně kvalitní a velký gril, můžete si ho půjčit. I kompletní výbavu na zahradní oslavy nabízí k pronájmu www.azrent.cz. Nezapomínejte ani na plynové zářiče. Venkovní teploty jsou nízké a ve stanu musíte přitápět.

Předchozí článekTip na chytrý kup bytu i krátkodobé ubytování v Praze
Další článekTepelné izolace plní svou izolační i akustickou funkci u novostaveb i při rekonstrukcích