Domů Bydlení Vstup pro vaše vozidlo od Just Doors!

Vstup pro vaše vozidlo od Just Doors!

3869
0

Potřebujete vrata do domu a ptáte se po kvalitních, spolehlivých a za rozumnou cenu? Firma Just Doors vám nabízí širokou škálu produktů, které splňují tyto podmínky. Vyberte si sekční garážová vrata, vjezdové brány nebo průmyslová vrata. Pokud sháníte příslušenství, pak i tady si vyberete. Just Doors má širokou nabídku všeho, co by vás mohlo zajímat.

Továrna v České republice

Just Doors je dealerem v České republice pro firmu DorHan, která je na trhu již od roku 1994. DorHan má ve světě tři továrny, a to v Rusku, Číně a České republice. DoorHan se zaměřuje na výrobu sekčních garážových vrat, průmyslových vrat, ale i třeba na výrobu pohonů pro posuvné brány nebo pohony pro garážová vrata. Produkty od DoorHan jsou vysoce kvalitní, spolehlivé, a navíc ceny jsou opravdu příznivé.

Produkty na míru pro vás

Menší a střední velikosti jsou určeny pro domácí nebo poloprofesionální užití. Sekční garážová vrata vynikají svou praktičností. Při otevření dojde ke složení a vysunou se pod strop. To má velké plus, protože dokonale šetří prostor. Dokoupit si navíc můžete jakékoli příslušenství, jelikož se nejedná o mix součástek. Jedním z nejvíce žádaných druhů vrat jsou garážová vrata RSD01 DIY anebo garážová vrata RSD02. Oboje se liší parametry a provozní charakteristikou. Co máte sledovat, je zejména maximální šířka a výška otvoru, dále pak minimální nadpraží.

Garážová vrata nejen ke garáži

Ty, které jsou menších až středních velikostí, jsou určeny pro domácí nebo poloprofesionální užití. Hodí se pro menší používání. Nemusí být instalována nejen ke garážím, použití je možné i k jiným otvorům. Sekční garážová vrata jsou velmi praktická, při otevření se složí a vysunou pod strop, tudíž dokonale šetří prostor. Dokoupit si k nim můžete jakékoli příslušenství, nejedná se o mix součástek. Jedním z nejvíce vybíraných typů jsou garážová vrata RSD01 DIY anebo RSD02. Liší se parametry a provozní charakteristikou. Především sledujte maximální šířku a výšku otvoru a minimální nadpraží.

Snadná obsluha vrat

Pro snadné ovládání si zařiďte pohony pro garážová vrata. Nejvíce jsou žádány stropní pohony, kde lze dokonce instalovat světlo, kterépak doplní a prosvětlí celou garáž. Vy celý systém ovládáte díky časovým intervalům, které si snadno nastavíte. Tyto úseky vám zjednoduší život. Příslušenství pro pohony si můžete vybírat postupně.

Obraťte se na DoorHan a zvolte jejich produkty pro vaše bydlení a určitě nebudete rozhodnutí litovat.

Předchozí článekKvalitní elektrická vozítka za rozumnou cenu
Další článekPodlaha do koupelny? Vinyl je to pravé!