Domů Zahrada Jak využít staré pneumatiky

Jak využít staré pneumatiky

8395
0

Vaše garáž praská ve švech a nevíte, co si počít s některými věcmi? Pak je určitě vhodná inventura a generální úklid. S organizací garáže pomohou bytelné regály, skříně, police, boxy na nářadí a chytré organizéry. Ovšem pak jsou tady věci, které vyhodit nechcete, protože je vám to líto, ale už je zkrátka nepotřebujete.

Zapojte tedy fantazii a popřemýšlejte, jak by se daná věc dala ještě využít. Například staré pneumatiky lze využít mnoha způsoby. Vyrobit z nich můžete zajímavé a originální věci do bytu i na zahrádku. Přinášíme vám inspiraci, jak právě pneumatiky využít.

Originální květináč na zahradu

Ze starých pneumatik různých velikostí lze vyrobit květináč na zahradu. Stačí ji pouze natřít barvou, umístit na vhodné místo, nasypat zeminu a zasadit rostlinky. Každou pneumatiku můžete natřít jinou barvou. Pneumatiky můžete položit v libovolné vzdálenosti od sebe, ale rovněž je možné vytvořit díky nim skalku. Patříte-li ke zručným kutilům, můžete si vyhrát s jejím vzhledem tak, že ji nařežete. Inspiraci naleznete v přiloženém videu.

Stylový taburet

Taburet se vždy sejde. Ať už člověk řeší posezení doma nebo zahrádce. Tu a tam se sejde větší počet hostů a takové posezeníčko přijde vhod. Potřebovat budete pneumatiku, lano, překližku, tavnou pistol, vrtačku, šroubovák, šroubky, odhodlání a můžete začít. Jak přesně na to zjistíte díky přiloženého videonávodu.

Houpačka z pneumatiky

Pokud máte zahradu a děti, pak je to ideální kombinace. A patrně víte, že děti houpačky milují. Zabavit naše nejmenší bývá občas pěkně tvrdý oříšek. Z pneumatik se dají vymyslet různé bláznivé věci, které využijí i děti. Prolézačky nebo houpačka. To je jen zlomek toho, co vše se dá z pneumatik vyrobit. Podívejte se na inspiraci, třeba vás napadnou ještě i další výrobky, do kterých se můžete s chutí pustit.

Předchozí článekMáte doma malého alergika? Myslete při zařizování pokojíčku na tyto 3 věci
Další článekJak si poradit s plastovými okny, které se rosí?