Domů Magazín Vyzdobte si interiér tapetou

Vyzdobte si interiér tapetou

2022
0

Máte zcela nový byt a potřebujete ho zútulnit, aby nebyl strohý a neosobní? Nebo máte stejný vzhled interiéru už nějaký ten pátek a chtěli byste jej oživit? I vy budete bydlet ve vzdušném moderním interiéru, kde se vám bude dobře dýchat a kde se budete cítit skutečně doma. Důležité je, aby se vaše osobnost a vkus promítly v daném pokoji. Toho můžete dosáhnout použitím nejrůznějších doplňků a dekorací, podstatné jsou ale také stěny. Ty jsou v každém pokoji dominantní a lze s nimi dobře pracovat. Zatímco někomu vyhovují strohé čisté bílé stěny, jiný se uchýlí k použití barevného nátěru nebo použití tapety.

Tapety na zeď jsou moderní, jednoduše se instalují a dokážou proměnit váš pokoj v divočinu, městskou džungli nebo vás vtáhnou do pohádky. Tapety se opět vrací do módy, vyrábí se klasické papírové, ale také moderní vliesové, které mají mnohem lepší vlastnosti a déle vydrží. Velkou výhodou vliesových tapet je navíc jejich jednoduchá aplikace. Stačí lepidlem natřít stěnu, kam budete tapetu umisťovat a manipulovat budete se suchým pásem tapety.

Použijte tapety kdekoli je libo

Výběr dekoru tapety bude záviset především na tom, do jaké místnosti budete tapetu vybírat. Do pracovny či obývacího pokoje se hodí velmi dobře fototapety. Jde o obrazové tapety, které se podobají spíš obrazu, vybírat můžete nejrůznější motivy budov, motoristických zátiší nebo přírody. Do dětského pokoje se budou skvěle hodit kreslené motivy s pohádkovými postavami. Tyto tapety se často pochlubí 3D efektem, takže děti mají pocit, že si hrají skutečně mezi svými oblíbenými pohádkovými hrdiny.

Tapety využijete i v kuchyni, kde je můžete použít za linku místo obkladů nebo samolepicí tapety k renovaci kuchyňského nábytku či ledničky. Možností, jak využít tapety, je mnoho, stačí si vybrat vhodný materiál a dekor, který vás osloví, a vaše domácnost bude útulnější a zajímavější. Neváhejte proto a přijďte si i vy pro stylovou tapetu do internetového obchodu Tapeta-dekorace.cz.

Předchozí článekPro ochranu i jako doplněk
Další článekNábytek z masivu – nosná součást interiéru