Domů Magazín Pro ochranu i jako doplněk

Pro ochranu i jako doplněk

2672
0

Ploty se kolem domů staví ze dvou základních důvodů. Buď se majitel obává o svůj majetek a chce díky plotu zvýšit svou bezpečnost a potažmo i soukromí nebo mu jde jen o oddělení vlastního pozemku a optické dokončení domu estetickým plotem. Podle účelu plotu se potom investoři rozhodují, jaký materiál zvolí, jaká bude výška plotu apod. Někteří ale chtějí od plotu funkci ochrannou a zároveň i estetickou, ti potom většinou volí buď kompromis nebo si nechají kolem domu postavit betonový plot.

Na co má předpoklady

Protože se jedná v první řadě o plot praktický, nemusíte se obávat o jeho odolnost nebo pevnost. Betonové ploty jsou konstruovány z vysoce kvalitního betonu stálého složení, který plotu propůjčuje skvělou funkčnost. Můžete se spolehnout zejména na velmi dlouhou životnost, odolnost, pevnost a zároveň pružnost. Díky tomu poskytují betonové ploty dokonalou ochranu vašeho majetku i zdraví vůči nezvaným návštěvníkům.

Pokud vám není jedno, jak bude oplocení vypadat, budete jistě potěšeni. Betonové ploty nabízí mnoho různých variant vzhledu. Je to dáno tím, že si sami můžete zvolit výšku a tvar zakončení plotu, jeho barvu i dekor. Někdo tedy může mít rovný terakotový plot s dekorem štípaného kamene, další třeba plot v dekoru antracitové cihličky zakončený dřevěnými latěmi.

Zajímá vás, jak se staví betonové ploty?

Postup je celkem jednoduchý, betonové ploty se skládají ze sloupků a plotových dílců. Sloupky je třeba nejprve zabetonovat do země, mezi ně se potom zasouvají betonové plotové desky, ty stačí pouze upevnit a zafixovat a betonový plot je hotový. Betonovéploty.net je jednou z firem, které nabízí betonové ploty výjimečné kvality nejen ke koupi, ale také s veškerým servisem, dopravou a montáží. Neváhejte tedy a nechte si postavit okrasný a zároveň kvalitní plot kolem vašeho domu.

Předchozí článekStavba krbu vašich snů
Další článekVyzdobte si interiér tapetou