Domů Interiér Bydlení podle vašeho znamení

Bydlení podle vašeho znamení

8746
1

Každý člověk má rozdílnou představu o tom, jak by měla být jeho domácnost zařízená. Navzdory tomu je možné vypozorovat určitá specifika podle jednotlivých znamení zvěrokruhu. Vztah k bydlení je totiž výrazně ovlivněn i datem narození. Vyplývá to z povahy každého člověka. Samozřejmě není to jediné, co ovlivňuje tuto touhu, ale velký podíl na tom, jak budeme bydlet a cítit se dobře má právě naše znamení.

Býk – Kozorožec – Panna

Lidé narození ve znamení býka zbožňují čistotu, pořádek a především pak pohodlí. Nepotrpí si na zbytečný přepych ani nejrůznější technické vymoženosti doby, naopak spatřují krásu v jednoduchosti. Nejvíce času tráví v kuchyni. Právě proto si na jejím vybavení dávají obzvlášť záležet.

Kozorožcům se připisuje konzervativní styl, nepotrpí se příliš na dekorace a přednost dávají masívnímu dřevěnému nábytku. Bedlivě si střeží soukromí, proto v takovém interiéru nechybí stínící technika v podobě rolet a žaluzií.

Panny se obklopují rády teplými barvami. Vyhovovat jim bude oranžová a žlutá. Zbožňují přírodu, takže v jejich domácnostech nebudou chybět květiny a přírodní materiály. Jsou to lidé velmi nápadití a zruční. Proto si mnohdy vytvářejí i vlastní dekorace a zdobí nábytek dle své fantazie.

 

Vodnář – Váhy – Blíženci

Jako svobodomyslní lidé potřebují vodnáři dostatek světla a prostoru. Slabost mají pro krásný a především originální nábytek. Využívají alternativní řešení, takže v jejich domácnosti můžete najít věci v místnostech, kde byste je vůbec nehledali. Například krb v koupelně. Z barev ji sedí fialová a modrá.

Váhy jsou vskutku lidé originální, nápadití a milují odlišnost. Nikdy na vybavení interiéru nešetří a jsou schopni utratit nemalé množství financí za textilní bytové doplňky a vkusnou dekoraci. V takovém interiéru nechybí malé stolečky, čalouněné křesla a relaxační zóna.

Blíženci si potrpí na vzdušném a jednoduše zařízeném interiéru. Díky jejich rozporuplnosti můžete u nich doma narazit na atypické barevné kombinace – co místnost, to originál. Tak jako váhy i blíženci potřebují relaxační kout pro odpočinek a nabíjení životní baterie. Vzhlížejí se v nejmodernější elektrotechnice, jako je domácí kino, nejnovější typ televize apod.

Předchozí článekDětský multifunkční nábytek vyřeší problém s prostorem
Další článekBydlení podle znamení

1 komentář

Comments are closed.