Domů Bydlení Bydlení podle znamení

Bydlení podle znamení

5765
2

V první části jsme si již uvedli, že každý člověk má jiné představy, co se bydlení týče. Nicméně díky charakteristice znamení má každý člověk k určitému typu bydlení předpoklady. Pokud se necítíte ve svém bytě dobře, možná je to proto, že jste se neobklopili těmi správnými věcmi, barvami a vybavením.

Beran – Lev – Střelec

Berani milují pestrost, ať už v barvách či designu. Interiér beranů je velmi netradiční až avantgardní. Z barev dávají přednost červené, jelikož je to barva vášně a života. Ideálně v kombinaci s nějakou pastelovou. Interiér rádi mění, proto je pro ně ideální dřevěný nábytek, který se hodí k jakémukoliv stylu.

Lev má rád nábytek, který je něčím zajímavý. Zkrátka miluje luxus a pompéznost. Ovšem přehršel věcí v domácnosti lva nečekejte. Má rád dřevo, kámen a světlé, vzdušné interiéry. Dobře mu sedí skandinávský styl bydlení nebo moderna mixnutá starými romantickými časy. Lev zbožňuje dekorace v podobě originálních obrazů, váziček či zajímavých lamp.

Horkokrevným lidem ve znamení střelce vyhovují chladnější odstíny. Rádi se obklopují suvenýry, které si přivezli z dobrodružných cest. Úklid nepatří k jejich oblíbeným činnostem, takže se doporučuje vybavit domácnost prakticky. Milují přírodu a většinou ji kus mají i doma, ať už v podobě rostlin či obklopení domácími mazlíčky.

Raby – Rak – Štír

Domácností ryb se velmi často rozléhá hudba, kterou milují. Proto neváhají investovat do kvalitního rádia či věže. Jelikož milují vodu, potřebují prostornou vanu. Nicméně u nich doma můžete najít i dekorace v podobě fontánek. Z barev jim vyhovuje bílá, která se snáší s dalšími barvami.

Raci touží po harmonii. Proto nesnáší ostré a hranaté tvary. Preferují přírodní materiály, dřevo, květinové vzory. Často se uchylují k tapetování namísto výmalby. Mají tendenci shromažďovat věci, ke kterým mají nějakou citovou vazbu a vzpomínky. Budou tedy potřebovat více úložného prostoru.

Štíři dávají přednost účelnosti, klidu, pohodě a rozhodně si nepotrpí na výstřelky. Jejich oblíbenou barevnou kombinací je nestárnoucí černá a bílá. Co naopak nemusí, je tma a šero. Těžkopádné závěsy u nich rozhodně nehledejte. Jejich domácnost má tajuplný a zvláštní atmosféru, přesto se však u nich na návštěvě budete cítit velice dobře.

Předchozí článekBydlení podle vašeho znamení
Další článekJak zařídit malou koupelnu?

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.