Domů Rady a návody Dětský multifunkční nábytek vyřeší problém s prostorem

Dětský multifunkční nábytek vyřeší problém s prostorem

2568
3

Zatímco někdo nedá na multifunkční nábytek dopustit, druhý o něm nechce ani slyšet. Nicméně v malém bytě, kde každé místečko hraje důležitou roli, je multifunkční nábytek vítaným řešením. Je nejen zajímavým doplňkem interiéru, ale mnohdy i nezbytně důležitým prvkem.

K multifunkčnímu nábytku patří například rozkládací pohovka s úložným prostorem. Během dne poslouží k sezení, ale večer se na ní dá pohodlně spát, navíc nabídne i úložný prostor, kde se mohou ukládat peřiny. Méně používaným typem nábytku jsou postele zabudované do zdi, které se na noc vyklopí. Během dne nezabírají žádné místo. Dnes však bude řeč o multifunkčním nábytku pro naše nejmenší.

Postýlka a přebalovací pult

Jedná se o velmi praktickou záležitost, která se vyznačuje pohodlností, ale i zajímavým vzhledem. Dětská postýlka s přebalovacím pultíkem aneb 2 v 1 dokáže v dětském pokoji ušetřit dost místa. Slouží jako postýlka i pult k přebalování, který by v samostatné podobě zabral dost místa.

Přebalovací komoda

Součástí multifunkčního dětského nábytku jsou také komody. Tudíž nejen postýlka a přebalovací pult, ale i přebalovací komoda. Tento typ nábytku patří k těm častěji využívaným, protože umožňuje mít všechny věci rovnou při ruce. Ve spodní části komody jsou uloženy věci pro miminko a nahoře nechybí přebalovací pultík.

Kombinovaná dětská postýlka

Dětská postýlka je nevyhnutelnou součástí každého dětského pokoje po narození miminka. Často zůstává jeho zařízením až do školního věku dítěte, protože se v některých případech dá jednoduše proměnit v pohodlnou dětskou postel.

Dětská multifunkční postel

Výtečným řešením již pro odrostlejší dítko je multifunkční dětská postel. Která zastane úlohu postele, poliček, šuplíků a jiného úložného prostoru včetně psacího stolu. Hledáte-li moderní design pro vybavení dětského pokoje, ale nedisponujete přitom místem navíc, pak je tento způsob právě pro vás ideálním řešením. Mimo místa na spaní nabízí tento nábytek i komodu, šuplíky, police, skříň a psací stůl na vysunutí.

Předchozí článekVybavení dětského pokoje
Další článekBydlení podle vašeho znamení

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.