Domů Rady a návody Hlídejte si funkčnost zámku u auta, radí zámečnická pohotovost

Hlídejte si funkčnost zámku u auta, radí zámečnická pohotovost

523
0

Nepodceňujte situaci 

Zasekávání, nepříjemné drhnutí. Někdy se stává, že zámek u auta zlobí. Jestli jste dosud tuto situaci ignorovali, tak odborníci ze zámečnické pohotovosti před takovou lehkomyslností důrazně varují. Zámek totiž jeví známky poškození a je jen otázkou času, než se zasekne v tu nejnevhodnější chvíli. Pak se stane, že se do auta nebudete moci dostat, či v něm zůstanete uvěznění. Žádný z těchto scénářů určitě nechcete zažít. 

Kontaktujte Zámečník Praha  

Pokud vám zámek zlobí, je nejvyšší čas zavolat odborníky ze zámečník Praha. Ti zámek opraví tak, že na něj bude spoleh za každé situace. Autozámky opraví i po pokusech o krádež vozu, montují i demontují je. Firma Miroslav Štíbr-Zámečnická pohotovost má ve svých řadách profesionály, kteří vám pomohou s jakýmkoliv zámečnickým problémem. 

Jak na zabouchnuté klíče? 

Klíčky zabouchnuté v autě jsou noční můrou každého řidiče. V takovém případě odborníci rozhodně nedoporučují, abyste se do auta dobývali jakýmkoliv způsobem sami. Amatérskými pokusy o otevření dveří může dojít ještě k výraznějšímu poškození zámku a tím pádem bude vaše peněženka i nervy trpět víc. 

Otevírání dveří nechte na profesionálech 

Jak tedy správně na otevírání dveří? Na nic nečekejte a volejte profesionály. Odborníci zajistí opravu bez dalších škod a komplikací. Navíc to bude i nejrychlejší varianta. Firma Miroslav Štíbr-Zámečnická pohotovost má za sebou více než 16 let zkušeností a patří mezi špičku na našem trhu. Pracují 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Navíc k vám dorazí už do hodiny od vašeho telefonátu a budete mít jistotu zkušeného a zodpovědného zámečníka.

Co dále nabízíme?

V Zámečnictví Praha se soustředíme nejen na autozámky, ale pomůžeme vám ve všech oblastech. Dostaneme vás domů, pokud jste si zabouchli klíče v bytě. Zajistíme opravu zámku po vloupání a zabezpečíme dveře proti dalším případným pokusům o nevyžádané otevření. Instalujeme přídavné zámky, štítky, doporučujeme bezpečnostní kování či různé typy závor. V případě zájmu montujeme i seřizujeme samozavírací brano. Jsme tu pro vás non-stop. Neváhejte nás kontaktovat!

Předchozí článekCo všechno zvládne deratizační firma? Nejde pouze o hubení potkanů
Další článekProč se vyplatí investovat do renovace dřevěné podlahy?