Domů Bydlení Dekorativní folie na okna namísto záclon

Dekorativní folie na okna namísto záclon

14092
3

Máte doma žaluzie, roletku či závěs, které jsou během dne rozestřeny, ale nejste fanouškem záclon? Mít okna opatřeny stínící technikou je dnes naprostou nutností. Kryjí nejen před ostrým sluníčkem, večer proti nežádoucímu osvětlení z pouličních lamp, ale také před nežádoucími zraky.

Přeci jen nikdo nechce být doma jako ve výkladní skříni. Na druhou stranu mít celý den zataženy rolety a připadat si jako v kryptě také není fajn. Co s tím? Na to je jednoduché řešení.

Žádná další garnýž, žádná záclona

Nepotřebujete ani novou garnýž nebo dalšího lapače prachu – záclonu, stačí, když si pořídíte staticky držící samolepící dekorativní fólie a měnit je můžete dokonce i v závislosti na ročním období/sváteční příležitosti.

Dekorativní folie na okno

Díky folie vylepšíte vzhled vašeho okna či prosklených dveří. Drží velice dobře, snadno se aplikují, nepotřebujete žádné lepidlo, odstraňuje se beze zbytků. Dokonce umožňují opakované použití, tudíž je můžete měnit podle toho, jaký vzor se vám zrovna hodí. V létě kytičky, na podzim listy v zimě sněhové vločky nebo jiný vánoční motiv. Má oboustranný potisk, tudíž vylepšíte pohled na okno jak zvenčí, tak zevnitř.

Nejen na okno či dveře

Tato staticky držící samolepící folie různého dekoru i barev se hodí nejen na okna a prosklené dveře, ale na veškeré hladké povrchy. Použít ji můžete tudíž i na skříně, zrcadlo, prosklené plochy v interiéru, jako jsou skleněná dvířka nábytku či stůl, dveře sprchového koutu apod. Neobsahuje žádné nebezpečné látky, cenově jde o přijatelné řešení vytvoření soukromí či originální dekorace.

Aplikace trvá jen chvíli

Existuje několik druhů této folie. Aplikovat se dají mokrou nebo suchou cestou. Mokrou cestou se aplikují tak, že nejdříve umyjete a odmastíte okno (či plochu, kde budete folii nanášet). Poté nastříkáte z rozprašovače vodu na okno i folii. Tu poté přitlačíte k oknu a pomocí stěrky uhladíte. Jakmile se voda začne vypařovat, folie přilne k oknu.

Druhá metoda je suchou cestou. Okno rovněž umyjete, odmastíte a usušíte. Z folie odloupnete ochranný film a přiložíte na očištěnou plochu a uhladíte plastovou stěrkou – vytlačíte důkladně veškerý vzduch. Je to podobné, jako u lepení samolepicí tapety. Okraje, které budou trčet navíc, seříznete dle potřeby.


Zprávy Aktuálně

__________________________________________________________________

Žaluzie – vnitřní i venkovní od mk-rolety.cz

Předchozí článekWellness ve vlastní koupelně
Další článekBydlení podle různých stylů

3 KOMENTÁŘE

  1. Aktuální Zprávy

    Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

  2. e-Zena

    e-zena je magazín proŽeny o ženách. Magazín e-zena rozumí ženám. Čtěte e-zena a buďte ženou. e-zena.cz magazín ne jen pro ženy.

Comments are closed.