Domů Bydlení Dopřejte si lázeňský luxus i doma

Dopřejte si lázeňský luxus i doma

611
0

Domácí pohodu jen tak něco nepřekoná. Náš domov je útočiště, kde nabíráme energii a připravujeme se další dny. Proč k relaxaci naplno nevyužít i koupelnu a nedopřát si luxusní péči o tělo i duši? 

Koupel zklidní mysl a pročistí kůži  

Lidé už po tisíce let využívají pozitivní účinky koupele. Dnes kvůli nim nemusíte nutně chodit do lázní. Vhodné podmínky si můžete vytvořit i doma. Stačí vám vana a teplá voda. Pak se stačí ponořit do vody a vychutnávat si klid a příznivé účinky koupele na tělo.  

Vodní lázeň pomáhá proti stresu a celkově zklidňuje organismus. Teplá voda povoluje bolest ve svalech a kloubech. Pravidelné večerní koupele pomáhají proti nespavosti a teplá voda navíc otevírá póry, podporuje pocení a čistí tak pokožku. 

Luxusní vana dokáže zázraky 

Chcete takovou relaxaci posunout na vyšší úroveň? V tom případě by ve vašem bytě neměla chybět luxusní vana. Takové vany jsou vybaveny masážním systémem, který skvěle uvolní každý centimetr vašeho těla. Navíc do luxusní vany mohou být včleněny vanové zástěny sloužící jako otevírací dveře. Koupelnové pohodlí nabízí společnost Dorint DG Centrum. Jejich koupelnové vybavení uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

Moderní koupelna vašich snů 

V nabídce společnosti Doring DG Centrum najdete vany ocelové, akrylátové, quarylové i krionové. Moderní koupelnu lze zcela přizpůsobit vašim představám. Vana může být být v rohovém i nástěnném provedení či stát volně v prostoru.  Moderní koupelna neznamená jenom výjimečný vzhled, ale plní svůj účel i pro každodenní běžné užívání všemi členy rodiny. Dorint DG Centrum spolupracuje pouze s ověřenými dodavateli a samozřejmostí je precizní realizace klientovi přímo na míru jeho přáním a bytovým možnostem. 

Luxusní koupelna do každého prostoru 

Doring DG Centrum nabízí luxusní koupelny do každého prostoru. Ať už se jedná o rodinné domy, vily, hotely, či menší bytové koupelny. 

Luxusní koupelny si můžete prohlédnout v žižkovském showroomu, kde můžete své požadavky konzultovat přímo s odborníkem. Individuální přístup ke každému klientovi je v Doring DG Centrum samozřejmostí. 

Předchozí článekProč se vyplatí investovat do renovace dřevěné podlahy?
Další článekNeodkládejte renovaci schodů: Jde o vaši bezpečnost!