Domů Rady a návody Neodkládejte renovaci schodů: Jde o vaši bezpečnost!

Neodkládejte renovaci schodů: Jde o vaši bezpečnost!

491
0

Už se vám po schodech nechodí tak dobře, jak kdysi? Nacházíte známky opotřebení, schody jsou poškozené, popraskané či prošlapané? V tom případě se nejedná jen o problém estetický, ale i praktický, který ohrožuje bezpečnost vaši i vaší rodiny. Na poškozených schodech hrozí riziko úrazu a renovace je v tuto chvíli řešením. 

Renovace schodů je výhodná pro peněženku 

Pokud se už na svých schodech necítíte bezpečně, nemusíte si hned kupovat nové. Stačí oslovit odborníky na renovaci schodů. Ti ošetří odřené, poškozené a prošlapané části tak, aby získaly zpět svou funkčnosti i krásu. 

Firma Podlahy Praha s.r.o. se jich mnoho let se zaměřuje i na renovaci schodů a má ve svých řadách odborníky. Ti provedou zbroušení schodů, dále opravu nášlapů, schodnic a případné doplnění odštípnutých kousků dřeva. Případné uvolněné zábradlí dokážou ukotvit a obrousit. Na závěr je techniky na schody nanesena vrstva ochranného laku. 

Jak to probíhá? 

Pokud chcete prodloužit životnost schodům a dopřát jim renovaci, neváhejte oslovit odborníky z Podlahy Praha s.r.o. Technik za vámi bezplatně přijede, zkonzultuje situaci a poté vypracuje nezávaznou nabídku cenové kalkulace a doporučí vhodný rozsah renovačních prací. 

Renovace parket se také vyplatí 

A když už začnete s rekonstrukcí, tak proč se rovnou nepodívat na další poškozené části domácnosti. Mezi ty můžou patřit klasické parkety, které zná snad každý. I ty potřebují péči, i když vydrží mnohá desetiletí. Během užívání v běžné domácnosti utrpí mnoho škrábanců, rýh po stěhování nábytku a nejde z nich smýt roky zašlapaná špína. V takové chvíli je čas na renovaci parket, která je opět oživí a vrátí jim starý lesk. 

Po broušení parket bude podlaha jako nová 

Podlaháři z Podlahy Praha s.r.o. mají speciální techniku, která zbrousí pouhý 1 mm podlahy, ale změny jsou viditelné ihned. Broušením parket se odstraní povrchové nedokonalosti a mořením a následným ošetřením podlaha vynikne. Zmizí bledost a objeví se původní originální kresba na dřevě. Odstín bude jasnější a zářivější. Podlaha zabírá v naší domácnosti mnoho prostoru a ovlivňuje tak atmosféru bytu.

Předchozí článekDopřejte si lázeňský luxus i doma
Další článekDřevo je vděčným prvkem prakticky do jakéhokoliv interiéru