Domů Bydlení Proč se vyplatí investovat do renovace dřevěné podlahy?

Proč se vyplatí investovat do renovace dřevěné podlahy?

790
0

Pokud se chystáte na rekonstrukci, tak to vezměte od podlahy. Stojí na ní celý domov a zvlášť dřevěné povrchy si zaslouží vaši péči. Taková podlaha totiž vydrží dlouhá desetiletí a díky včasné renovaci krásně prokoukne a její dlouhověkost se opět prodlouží. 

Renovace parket vyjde levněji 

Parkety si péči zaslouží. Renovací parket prodloužíte jejich životnost a ušetříte. Nová podlaha by vás stála více peněz a navíc ani nemusela nabídnout takové výhody, jaké mají kvalitní da časem ověřené parkety. Ty, na rozdíl od nových materiálů, lepé izolují teplo a hluk. Další renovaci potřebují při správné péči až za dalších 15-20 let. 

Dřevěná podlaha je jedinečná a každá je originál. Díky renovaci se ukáže v celé kráse a docílí se svěžího vzhledu. 

Renovací podlah získáte nový vzhled 

Časem dochází na dřevěných podlahách k většímu či menšímu poškození. Klasickými případy jsou škrábance, různé rýhy od stěhování nábytku, nerovnosti, skvrny a špína. Takové nedostatky vyřeší renovace podlah

V takové chvíli je můžete zavolat odborníka z firmy Podlahy Praha, s.r.o., který přesně ví, co vaše podlaha potřebuje. Hlavní částí renovace podlah je broušení, díky kterému vynikne původní kresba dřeva. Podlaha se pak stane hladká na dotek. Moření navíc dodá dřevěné podlaze nový odstín a šmrnc. Dále dochází k lakování či olejování podlahy podle přání klienta. 

Odborníci z Podlahy Praha, s.r.o. se postarají o renovaci 

Pokud se rozhodnete pro renovaci dřevěné podlahy, neváhejte kontaktovat řemeslníky z firmy Podlahy Praha s.r.o.

Odborník za vámi přijede na konzultaci a zhodnotí stav a míru poškození podlahy. Poté navrhne řešení, které bude vyhovovat vám i vaší peněžence. 

Zaměstnanci z Podlahy Praha, s.r.o. mají mnoholeté zkušenosti v oboru a využívají moderní techniku stejně jako ty nejkvalitnější materiály k údržbě podlah. 

Předchozí článekHlídejte si funkčnost zámku u auta, radí zámečnická pohotovost
Další článekDopřejte si lázeňský luxus i doma