Domů Rady a návody Jutadach 135 je to nejlepší pro vaši střechu

Jutadach 135 je to nejlepší pro vaši střechu

2055
0

Stavíte střechu na svém starém domě či na novostavbě? Víte o tom, že kvalitní střešní fólie musí být nedílnou součásti každé střechy a to bez rozdílu? Ptáte se proč tomu tak je, když za dob našich dědečků tomu tak nebylo a střecha i přes tento fakt stála na svém místě? V tom případě se nechte vyvést z omylu a pořiďte si pro svou střechu kvalitní difúzní střešní folii Jutadach 135, která patří mezi klenoty našeho sortimentu. Střešní fólie totiž kromě perfektní izolace rovněž i chrání vaše střešní prostory a to bez rozdílu. Stále si tak ještě myslíte, že je střešní fólie pouze přebytek?

Nechte svůj dům volně dýchat

Námi nabízené střešní fólie, která je kromě jiného rovněž i stoprocentně recyklovatelné, umožní vašemu domu a to bez nadsázky, doslova dýchat. Tudíž je velmi rozumné na této fólii nešetřit a vybavit s ní svou střechu za každých podmínek a to ať již se jedná o novostavbu či případ, kdy rekonstruujete své stávající bydlení. Jutadach 135 je rozhodně skvělou volbou v případě, kdy se rozhodnete udělat dobrý skutek pro své bydlení. Investice do tohoto produktu se vám rozhodně vyplatí a mnohonásobně vrátí.

Šetřete náklady za energie

Také vás trápí každý rok pohled na vyúčtování elektrické energie ve vašem domě? Se stále rostoucí cenou energií je situace opravdu nevděčná. Proto se snažte, co možná nejvíce ekonomicky zajistit svůj příbytek před nemalými úniky tepla, které jsou bohužel na denním pořádku v celé řadě obytných prostor. Vězte nebo ne, ale tato difúzní fólie z našeho sortimentu, vám peníze za energie rozhodně ušetří. Navíc na její konto budete moci připsat i dokonalý odvod vlhkosti od vašeho domu a tím pádem omezíte vznik plísní v bytě na minimum.

Hydroizolační vrstva za všechny peníze

Jak již bylo řečeno v úvodu, mýtus, že difúzní fólie je v případě střechy, naprostým přebytkem je vyvrácen především tím, že se v současné době již nestaví pouze a jen klasické střechy nýbrž jsou v módě i bungalovy či obytná podkroví, která jsou rovněž velmi populární. Tudíž je nutné, aby hydroizolační vrstva střechy, byla co možná nejvíce odolná. Odvod vodní páry, který má na svém kontě rovněž tato přepychová věc, je rovněž velkým plusem, který ocení nejen majitelé obytných podkroví, ale i ti, kteří se chystají udělat například pro své děti bungalov. Tudíž vězte, že funkce střešní fólie Juta jutadach 135 je rozhodně nezanedbatelná.

Předchozí článekElektrický přímotop do bytu i na chalupu
Další článekZábor chodníku jako zábor veřejného prostranství