Domů Interiér Elektrický přímotop do bytu i na chalupu

Elektrický přímotop do bytu i na chalupu

6750
0

Řešíte, jak nejefektivněji vytopit prostředí na chatě či chalupě? Pokud disponujete pouze menšími prostory, může vám přijít vhod elektrický přímotop, který pak využijete i ve své domácnosti. Vyberte si elektrické topení s dostatečným výkonem a v moderním designu, který splyne s dalším zařízením. Vybírat můžete mezi klasickými přímotopovými konvektory a elektrickými infrapanely. První řešení výhodně pořídíte v e-shopu ventilatory-shop.cz.

Jaké má klasický elektrický přímotop výhody?

Víte, že elektrický přímotop může být opravdu dostupný a zajistit vám teplo za dobrou cenu? Jestliže ještě nechcete roztápět v kotli a vyhřívat celou domácnost, může být přímotop opravdu výhodný. Klasické přímotopy mají mnoho předností, pro které stojí za investici. Ta však nebývá vyšší než několik tisíc korun. Například v obchodě ventilatory-shop.cz je pořídíte již s cenou od 600 Kč, což z nich dělá velmi zajímavý interiérový doplněk na podzimní, zimní i chladnější jarní měsíce.

Z výhod kromě velmi příznivé ceny stojí za zmínku také snadná montáž, díky které zvládne přímotop zapojit i naprostý laik – pouze ho dáte do zásuvky. Dále je lehký a snadno se proto přenáší, má vysoký výkon, okamžitě začne produkovat teplo a ani u těch nejlevnějších modelů nechybí termostat, tudíž si jen nastavíte požadovanou teplotu a na tu vytápíte, nemusíte přímotop vůbec hlídat.

Přímotopy, co se vyplatí

Samozřejmě můžete investovat i do dražšího řešení, které je vybavené například turbo ventilátorem, několika topnými výkony, dálkovým ovládáním nebo funkcí časovače. Moderní řešení pak představují tenké digitální přímotopy, které ventilátor sice postrádají, ale na jejich výkonu to nic nemění. Zde už se však připravte na větší investici.

V obchodě ventilatory-shop.cz můžete nakupovat opravdu velice výhodně, protože od částky 1000 Kč zde máte dopravu až domů zdarma. Jelikož mají většinu produktů skladem, nemusíte se obávat, že by vám nebyly doručeny do Vánoc, pokud chcete elektrické přímotopy využít třeba jako dárek.