Domů Interiér Obklady a dlažby do domu i na zahradu v různorodém duchu dodává...

Obklady a dlažby do domu i na zahradu v různorodém duchu dodává firma Verdek

4026
0

Obklady a dlažby Verdek se pyšní nejen nápadem, bezchybností, kreativitou, ale hlavně – vášní. Důraz na detail, citlivě propracované maličkosti, které se v závěru snoubí v majestátní plochu, to jsou atributy dlažby a obkladů, jež mohou slušet zrovna vaší podlaze v domě, kuchyni, koupelně, obezdívce, venkovnímu sezení, příjezdové cestě anebo obezdívce kolem domu.

Italský mistr se podepsal i na výrobě dlaždic a obkladů v Česku

Nápady snoubící se s moderními i rustikálními trendy, inovativní postupy obklady a dlažby se nabízejí ve zrekonstruované specializované prodejně ve Verdeku u Dvora Králové nad Labem. Budete-li mít cestu kolem, nezapomeňte se inspirovat, anebo si rovnou vybrat konkrétní dlažbu či obklady.  Keramické dlaždice italské výroby jsou neprodávanější ve světě, a je pro to pádný důvod. Tradiční italský keramický průmysl sestává z 261 výrobců s více než 31 tisíci zaměstnanci a roční produkcí 640 milionu metrů čtverečních, vyváží do světa 70 procent svého veškerého prodeje. Styl a kvalita se ve světě, a logicky i v Česku, prostě cení. 

Dejte průchod fantazii a vyberte si z bohaté na nabídky obkladů a dlažeb Verdek. K dispozici máte například design dřeva, design kamene, betonu, rustikální styl, dvoucentimetrové dlažby pro exteriéry, design plechu i dekorativní obklady. V těchto kategoriích jsou desítky a desítky typů dlažby a obkladů, které zútulní a rozzáří leckterý zastaralý, omšelý nebo nevyhovující domov. Různé typy, rozmanité styly i výrobci dávají záruku snadného výběru i pro nejnáročnějšího zákazníka. Nezáleží, zda si libujete v retro stylu, máte rádi imitaci mramoru, líbí se vám mozaika, ve Verdeku si vybere opravdu každý. A to, i když potřebujete obložit kuchyň, hledáte obložení do koupelny, anebo chcete zkrášlit dlažbu v exteriéru. 

Předchozí článekNábytkové kování a jeho druhy – vyznáte se v nich? Při nákupu se vám to bude hodit.
Další článekZahradní stroje si nemusíte kupovat