Domů Interiér Privátní vrtulník k vašim službám

Privátní vrtulník k vašim službám

3217
0

Pohodlná přeprava bez zdržení a rizika dopravní zácpy? Komfortní jízda v naprostém soukromí pro maximálně 3 cestující? To je privátní aerotaxi. Váš pomocník při obchodních cestách nebo váš dopravce při cestě na rodinou dovolenou.

Aerotaxi nezdrží žádná kolona

Už se vám jistě stalo mnohokráte to, že jste se potřebovali včas dostat na důležité jednání nebo se zúčastnit významné události a dopravní situace byla natolik problematická, že jste se na místo dostali až s několikahodinovým zpožděním. Nehezká slova bohužel situaci nevyřeší a stav našich dálnic se v dohledné době také nezmění. Proto je třeba hledat jiné způsoby, jak se dopravovat po naší zemi.

Mezi jednotlivými městy můžete využít převoz vrtulníkem. Je to jedna z nejrychlejších přeprav. Nemusí se zdržovat v kolonách na dálnicích, nehrozí jí výluka na železnici a nejste obtěžováni zdlouhavými kontrolami na letišti. Aerotaxík vás vezme přesně tam, kam potřebujete. Jestliže budete mít souhlas majitele pozemku, můžete dokonce přistát přímo na místě. Také je možné dohodnout se na cestě zpět a na různých čekacích lhůtách.

Privátní aerotaxi vám ušetří mnoho času a díky tomu se budete moci více věnovat obchodním aktivitám nebo rodině.  

Nejlevnější aerotaxi

Ve srovnání se soukromou leteckou přepravou je cena za převoz vrtulníkem mnohem nižší. Předem také budete znát konečnou cenu dopravy, jelikož se počítá podle délky letu a reálné výše poplatku za přistání. Obecně je možné počítat s cenou asi 150 korun za jednu minutu letu. V kabině je možné přepravit až 3 cestující, samozřejmostí je přeprava zavazadel.

Vaše zásilky včas na místě

Aerotaxi Praha tu není jen pro dopravu osob. Můžete jej využít i pro přepravu důležitých zásilek. Bezpečnost přepravy i rychlé doručení je samozřejmostí. Už jste se rozhodli, jaký dopravní prostředek zvolíte pro příští cestu?

Předchozí článekČistá voda na dosah ruky díky novému vodnímu filtru BRITA On Tap
Další článekAko si vybaviť hypotéku jednoducho?