Domů Bydlení Sauna v sudu představuje unikátní venkovní řešení pro saunování

Sauna v sudu představuje unikátní venkovní řešení pro saunování

3757
0

Máte dvorek či zahradu? Využijete volný prostor a kromě ovocného sadu si pořiďte také venkovní saunu. Unikátní řešení dnes nabízí sauna v sudu, která je ideální pro venkovní použití. Můžete ji umístit téměř kamkoliv, kde se nachází přívod elektrické energie. Tato sauna nabízí i perfektní zázemí pro posezení, které pak můžete se saunováním spojit. Slouží tedy soukromě i pro větší počet lidí.

Sauna v sudu potěší milovníky saunování

Jestliže se rádi saunujete, tak nad tímto unikátním řešením dlouho neváhejte. Nemusíte zrovna bydlet na samotě u lesa, abyste si saunu v podobě sudu mohli pořídit. V každém případě vám totiž poskytne dostatek soukromí, i když máte za plotem sousedy.

Objednat si ji můžete díky webu hanscraft.com u některého z prodejců této značky. Výrobce HANSCRAFT má desítky prodejních míst v Čechách a na některých z nich je i sauna v sudu vystavena. Nemusíte tedy kupovat zajíce v pytli, ale saunu si můžete předem vyzkoušet.

Sauna má tvar sudu (jak už její název napovídá) a uvnitř je vybavená dvěma saunovými lavicemi. Posezení nabízí rovněž její zastřešená veranda. Za přibližně 40 minut je sauna vyhřátá a připravená k použití. Na její výrobu bylo použito kvalitní smrkové dřevo a střešní krytina je z asfaltového šindele. Sauna má tak dlouhou životnost a na vaší zahradě bude spolehlivě fungovat po mnoho let.

Řešení na míru vašim představám

Hledáte-li unikátně řešenou venkovní saunu, nenechte si saunu v sudu proklouznout mezi prsy. Díky celkové délce až 250 cm je pohodlná i pro více osob a vy se v ní tak můžete saunovat se svou rodinou nebo s přáteli.

Perfektně prohřejete svůj organismus a za chladného počasí se venku dobře zchladíte, a to aniž byste museli použít studenou sprchu. Chcete o sauně vědět více informací? Kontaktujte výrobce HANSCRAFT, který má v nabídce i kvalitní saunová kamna, saunové kameny, tradiční finské sauny nebo moderní infrasauny.

Předchozí článekMatrace za hubičku, které se vyplatí koupit
Další článekK péči o zahradu patří občas i kácení stromů