Domů Rady a návody Správné světlo s LEDsvítí

Správné světlo s LEDsvítí

6638
0

Přemýšlíte nad osvětlením do bytu? Na zahradu? Nebo dokonce řešíte osvětlení obce? LEDsvítí vás provedou velkým sortimentem různých druhů osvětlení. Je jen na vás, jaké světlo na cestu si vyberete.

Pracovní osvětlení

Abyste se cítili dobře ve vašem pracovním prostředí, musíte i na svou práci dobře vidět. V různých oblastech jsou zapotřebí zařídit různá světla. V menších prostorech se setkáte s LED zářivkami. Ty najdete různých délek, od 60 cm do 150 cm. Zajímavé jsou zářivková svítidla nebo zářivková tělesa. Do hal zvolte spíše LED průmyslové osvětlení, které se rozlišují podle typů. Vybírat můžete typy od A až do E, s krytím nebo podle typu regulace. Na staveništích se setkáte s LED nouzovým osvětlením, které je více odolné vůči prachu a špíně. Slouží k označení únikových cest.

Projasněný domov s LED osvětlením

Doma jedno světlo nestačí. Abyste se zabydleli a cítili dobře, je fajn si občas zapnout jen lampu a posadit se do křesla s kávou. LED svítidla jsou poslední dobou IN, především proto, že dokonale šetří energii a peníze. Nejvíce využívané jsou LED panely, které mají tu vlastnost, že dokonale dokáží rozložit celé světlo po místnosti. Jejich diody nejsou vidět, což je také plus. Nebudou vás při práci ve vaší domácí kanceláři oslňovat. Nebudete muset posouvat židle, aby vám světlo nesvítilo do očí. Navíc LED světlo neunavuje tolik oči, jako klasické světlo ze zářivek. Nezapomínejte ani na tvar LED panelů, je důležitý. Stejně tak je doporučováno do kuchyně spíše volit studenější odstín, zatímco do ložnice si vyberte teplejší variantu.

Venkovní prostory rozjasníte s LED světly

Abyste mohli trávit delší večery u stolu venku se svými blízkými, pak není nad to si pořídit LED reflektory. Ty dokonale nahrazují dřívější halogeny. LED reflektory nejsou pozadu s moderním vzhledem. Můžete si je pořídit s lištou, stmívatelné nebo se stojanem. Ideální možností je pohybové čidlo, které dokáže vyplašit nezvané hosty v podobě zvířat nebo dokonce vystraší i zloděje.

Ledsviti vám rozsvítí byt i zahradu!

Předchozí článekAutomaty na vodu a pramenitá voda
Další článekStoupejte po schodech od Drevo-shopu