Domů Interiér Stoupejte po schodech od Drevo-shopu

Stoupejte po schodech od Drevo-shopu

6315
0

Stavíte dům nebo rekonstruujete? Máte patro a přemýšlíte, jak vyřešit schody? Na trhu je nepřeberné množství variant. Moderní trend najdete ve dřevě. Dřevěné schodnice jsou ideálním řešením do patra vašeho domku. Jde o stylový prvek vašeho bydlení, který pozvedne vaši náladu hned, jak vstoupíte dovnitř.

Schodnice podle vašich snů

Od Dřevo-shopu můžete vybírat z velkého množství dřeva. Matriál je kvalitní a ceny v porovnání s kvalitou dokáží překvapit. Nejčastěji jsou voleny bukové schodnice a dubové schodnice. Schodišťový stupeň buk a další typy jsou vyrobeny z kvalitní bukové nebo dubové spárovky, její síla je 4 cm. Nenajdete tady žádné suky. Všechny schodnice mají ofrézovanou čelní hranu, jejich povrch je oboustranně broušený. Není problém je ihned lakovat. Jaká barva se vám hodí do bytu? Dáte přednost bílé variantě nebo rustikálu? Další možnost dodání je ve variante cink. Rozhodnutí je jen na vás. Máte z čeho vybírat! Používaný materiál je dokonale vysušený.

Schodnice se dodávají v různých délkách podle použitého materiálu. Délka dosahuje od 20 cm do 400 cm, šíře pak od 20 cm do 100 cm.

Součástí je i zábradlí

Aby vám schody dobře sloužili, pořiďte k nim i zábradlí. Opět máte z čeho vybírat. Není to jen materiál, ale jde i o design a styl, který vám sedne. Kromě toho jsou dodávány další části jako madla, stupnice, podstupnice, bočnice a hlavní sloupky. Schodnice dub i schodnice buk vaše bydlení jistě rozzáří. Pokud budete potřebovat, pak si po dohodě můžete nechat udělat povrchovou úpravu schodnic kvalitním lakem.

Nebojte se dodání

Vůbec se nemusíte bát dodávky. Schodišťový stupeň dřevěný je zabalen do fólie, lze podle vašeho přání dodat i velké množství. Můžete si nechat vše přivézt nebo sami vyzvednout. Dřevo-shop nabízí dokonce vlastní dopravu.

Předchozí článekSprávné světlo s LEDsvítí
Další článekProč nepodceňovat revize elektrozařízení a na koho se obrátit?