Domů Rady a návody Sprejere, na mě si nepřijdeš… Atigraffiti nátěr ochrání i váš majetek!

Sprejere, na mě si nepřijdeš… Atigraffiti nátěr ochrání i váš majetek!

2089
0

Graffiti je problém, se kterým se potýkají města i soukromé osoby. Pokud jste se jednoho dne probudili a zjistili, že vás v noci navštívil umělec, který si spletl fasádu vašeho domu s legální plochou, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak se barvy ze spreje efektivně zbavit a následně zajistit bezkonkurenční preventivní ochranu.

Graffiti nechte odstranit odborníky

Čištění fasády je poměrně náročný proces, který se neobejde bez vhodně zvolených čistidel a techniky. A pokud jde o graffiti, počítejte s tím, že bez předchozích zkušeností můžete vše ještě zhoršit. Ve finále utratíte spoustu peněz a stejně vám nezbude, než se obrátit na profesionály.

Firmy, které se na čištění povrchů od graffiti specializují, moc dobře vědí, co dělat. Pro kvalifikované techniky je odstranění barvy ze spreje, stop po lihových fixech či jiných nečistot každodenním chlebem. Po jejich zásahu bude fasáda vašeho domu jako nová.

Prevence je základ

Odborníci vám sice fasádu vyčistili, ale kdo vám zaručí, že se na ní vandal nevyřádí za pár dní znovu? Naštěstí existuje jednoduché řešení v podobě antigraffiti nátěru.

Antigraffiti nátěr vytvoří na daném povrchu ochrannou vrstvu, přes kterou barva ze spreje nepronikne hlouběji do struktury materiálu. Naopak ji bude možné snadno a rychle vyčistit.

Hydrofobní vrstva chrání povrch i před běžnými nečistotami, nijak nemění jeho vlastnosti a vydrží po několik dlouhých let. Kvalitní antigraffiti nátěry jsou paropropustné a neovlivňují barvu fasády. Ceny antigraffiti nátěrů přitom nejsou vysoké – v praxi závisí na členitosti, materiálu, rozloze a dalších kritériích.

Chcete-li se o čištění povrchů od graffiti a antigraffiti nátěrech dozvědět více, pokračujte na www.graffiti.cz. Na webu najdete i ukázky „před a po“, které jasně vypovídají o úrovni profesionální práce.

Předchozí článekNaučte se chránit vlastní majetek skrze výhodné pojištění
Další článekV čem jsou tepelné konvektory lepší než klasické radiátory?