Domů Interiér Umělecké štukatérství: Historie se pojí s moderními technologiemi

Umělecké štukatérství: Historie se pojí s moderními technologiemi

5956
0

Když se řekne středověký zámek, asi každý si okamžitě představí zdobené stropy, nástěnné malby, bohatě zdobené sloupy apod. A ani se není čemu divit. Naši předci věnovali podobným dekoracím v domácnosti obrovskou pozornost. Dnes to někomu může přijít přeplácané a nevkusné. Tedy, pokud je toho moc. Pokud se taková výzdoba uchopí s rozumem, může nádherně doplnit i nejmodernější interiér.

I vy můžete žít jako na zámku

Tradiční štukatérské postupy se v dnešní době pojí s moderními technologiemi. Z tohoto spojení vznikla naprosto nová odnož umění, a to moderní umělecké štukatérství. Moderní štukatéři vám už samozřejmě na zeď nebudou malovat andělíčky ani starověká církevní zobrazení, zaměří se na mnohem modernější tvary a symboly.

Kvalitní služby, maximální pohodlí

Stuccodecor je kvalitní, moderní štukatérství Praha, které se zaměřuje nejen na staré techniky a restaurování, ale také na moderní technologie. To pomůže i vašemu bydlení vdechnout novou tvář. Odborníci ze Stuccodecor vám rádi připraví dekorační lišty, nástropní a nástěnné malby či stropní rozety a lišty podle nejmodernější trendů.

Služby štukatérství Praha

Nechte si zkrášlit i vy svůj domov a objevte nové kouzlo vašeho domu či bytu. To, že nebydlíte na zámku ještě neznamená, že se tak nemůžete cítit. Neváhejte a oslovte společnost Stuccodecor se svou poptávkou. Ručíme vám za to, že nebudete litovat.

Předchozí článekKvalitní nože Olfa se vyplatí mít při ruce
Další článekNež obléknete rondon