Domů Interiér Velice užitečný kus nábytku, který ocení hlavně obyvatelé garsonek

Velice užitečný kus nábytku, který ocení hlavně obyvatelé garsonek

3830
0

Ideální kousek pro menší byty, ale také chodby nebo ložnice. Bílé komody totiž doslova dobývají svět, jsou elegantní a velmi vzdušné, úložný prostor navíc nikdy neuškodí. Doplněk, který je hodně moderní a ukryje povlečení, papíry nebo knížky, to podle toho, k čemu zrovna chcete komodu využít…

Mimořádně praktický nábytek, co působí nejen na první pohled dokonale

Potěší celou rodinu, dá se do ní uložit v podstatě všechno, nač si jen vzpomenete. Bude se skvěle vyjímat v dětském pokoji, obýváku, ale samozřejmě i ložnici. Rozhodně nezaměňujte dnešní bílé komody s nábytkem ještě z předminulého století, který byl tak typický pro venkovské oblasti. Zabíral spoustu místa, tehdy ještě nebylo trendy spořit každý metr a mít vzdušně působící domácnost.

Komoda je přitom taková menší skříň, na kterou si můžete postavit pár květin, stírání prachu bude od nynějška prostě hračkou (to přijde samozřejmě vhod nejen alergikům)! Vlastně, horní část komody je perfektní odkládací plocha, nebojte se využít všech možností, co se nabízejí!

Komody doslova reprezentují, na své si v jejich případě přijde naprosto každý – protože se nabízí úžasný výběr barev i materiálů. Vše pak snadno zkombinujete s dalšími prvky v domácnosti, včetně skříní nebo televizního stolku. V neposlední řadě, komoda může posloužit i jako TV stolek, pokud nad něčím podobným uvažujete.

Spoustu zásuvek, spoustu místa. Uložte si ručníky, menší domácí spotřebiče nebo používejte bílou komodu i na příbory. Děti si do komody uloží své oblíbené hračky, které tak budou v bezpečí, aniž byste je museli mít neustále na očích. Nebojte se připlatit si za kvalitní masiv, ten totiž budou používat ještě i vaše děti…

Předchozí článekTryskání pískem: Jaké jsou výhody moderní metody opracování povrchů?
Další článekBydlení je naším útočištěm, oázou klidu a pohody. Zaslužme se o to